Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45

Temat: Dobry fryzjer w Cieszynie

Byłam, jakoś mnie nie przekonał.

krilady.
    Guest
    Ja chodzę do Kończyc Wielkich (Styl, czy jakoś tak, tam jest chyba jeden) do p.Żanety - jestem bardzo zadowolona ze wszystkiego, ale szczególnie z obcięcia. Może tam by Ci fajnie zrobili włoski? Aczkolwiek nie chcę brać odpowiedzialności na siebie...

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    Ja chodzę do Kończyc Wielkich (Styl, czy jakoś tak, tam jest chyba jeden) do p.Żanety - jestem bardzo zadowolona ze wszystkiego, ale szczególnie z obcięcia. Może tam by Ci fajnie zrobili włoski? Aczkolwiek nie chcę brać odpowiedzialności na siebie...
    he he jaki świat jest mały
    moje dziecka kiedyś TYLKO u pani Żanety się obcinały
    Bardzo sympatyczna i rzeczywiście ma dryg. O niej nie pomyślałam

krilady.
    Guest
    Cieszę się teraz z potwierdzonej o niej opinii I właśnie mam zamiar też się do niej wybrać..

Cytat Napisał Tortilla Zobacz post
    Byłam, jakoś mnie nie przekonał.
    Może jesteś tzw. trudną klientką?! Widywałam już takie, których nikt i nic nie przekona, że chcą same się skrzywdzić. Wystarczy się rozejrzeć po ulicach...

Cytat Napisał tajemnica poliszynela Zobacz post
    Może jesteś tzw. trudną klientką?! Widywałam już takie, których nikt i nic nie przekona, że chcą same się skrzywdzić. Wystarczy się rozejrzeć po ulicach...
    O tak. Bardzo trudną.
    Zapewniam Cię jednak, że nie należę do tych, które same chcę się skrzywdzić, jak piszesz
    Salon Prestige może ma jakąś renomę (choć na Srebrnej jest od niedawna, pewnie przeniesiono skądś), ale do mnie nie przemówił. Znaczy rozmowa z panią fryzjerką, bo z usług nie skorzystałam.
    Ale dziękuję za troskę. Byłam u fryzjera w Bielsku. Jestem BARDZO zadowolona z efektu.

ja na srebnej sie czesałam, z polecenia, i znów sie wybieram. niedrogo i tak jak sobie życzyłam. i szybko! w innym salonie obsługiwały mnie trzy praktykantki plus szefowa na zmianę..... trwało to wieczność

Ja byłam nauczona chodzić do Jean Louis David W Krakowie i ciężko mi było znaleźć coś w Cieszynie, aby spełniało moim wymogom. Jednak po małym researchu wyczaiłam gabinet kosmetyczny na Sejmowej. Szybko,tanio, profesjonalnie

Polecam fryzjerki z Mangoo - zawsze wychodzę zadowolona zarówno ze strzyżenie jak i koloru. Do tej pory chodziłam do Pani Izy na Korfantego, ale ostatnio była na urlopie i poszłam do Pani Ani na Głębokiej. Obie dziewczyny świetne - doskonale znają się na tym co robią. Jeśli chcesz mieć fajna fryzurę i zdrowe włosy to polecam.
    PS.
    Mają kamerę do badania włosów i skóry (tak jak u trychologa) i przy kazdej wizycie robia badanie bezpłatnie - więc możesz sobie zobaczyć jak wyglądaja włosy przed i po np. koloryzacji czy pielęgnacji.

Nie ma w cieszynie dobrego fryzjera!

Uprawnienia