Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Temat: Dobry fryzjer w Cieszynie

Cytat Napisał kucak Zobacz post
    Nie ma w cieszynie dobrego fryzjera!
    racja. salony typu mangoo, trendy zedra z ciebie kupe kasy a efekt taki jak u fryzjerki za 30zl. bylam kilka razy u roznych pan w tych salonach i dziekuje! mowisz jaka chcesz fryzure, a i tak robia po swojemu. prosisz o podciecie 2cm one pokazuja, ze jedak 3 powinno byc, a de facto obcinaja ci min. 5. tragedia z fryzjerami. ale to tez wina klientow. jezeli pojde jeszcze raz do takiej "profesjonalistki" i zrobi po swojemu, albo spartaczy, to poprostu nie zaplace za usluge i zazadam poprawki. jak nie to inaczej sprawe zalatwiamy. ludziom radze to samo,bo dzieki temu mamy takich a nie innych "profesjonalistow", bo czuja sie "bezkarni". sorry, ale np. idotow chca robic z klientek przejezdzajac prostownica po wilgotnych wlosach,a takze w ogole ich nie zabezpieczajac.

Jeśli fryzjerka źle obcięła włosy, jesteśmy niezadowolone to mamy prawo do reklamacji. Osobiście nigdy tego nie robiłam, bo mam wrażenie że to "nie przejdzie"

A ja zapraszam do siebie
    fryzjerka.cieszyn.pl

moze nie w cieszynie, ale ja znam bardzo dobrą fryzjerke w bielsku, także jak ktoś jezdzi do bielska to mozna spokojnie umowic sie na wizyte i podskoczyc.
    Salon jest na zywieckiej, wiecej info mozna znalezc na [spam]
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 27-04-2015 o 13:45 Powód: spam

Mi również trudno wskazać dobry salon w Cieszynie - nie chodzę do żadnego. Znajoma ze studiów, która mieszka w Katowicach poleciła mi Michała Wadasa i wolę do niego pojechać, bo wiem, że wyjdę zadowolona. Jeśli ktoś chciałby się przekonać, co potrafi, to tutaj macie kontakt: http://www.salonwadas.pl/kontakt/ . Kawałek jest, ale przecież do fryzjera nie chodzi się codziennie.

Uprawnienia