Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 47 z 48 PierwszyPierwszy ... 3745464748 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 474

Temat: Ostatni widziałem fajny film

Kajów koło Gdziejowa
    Ja też się wybieram, może się nawet spotkamy
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Jak wam się podobał film? Moje odczucia są raczej mieszane, ale bardziej na plus. Wykorzystano wszelkie środki lokomocji od tych co poruszają się po wodzie, asfalcie, szynach i latają w powietrzu. Niektóre efekty wyglądały minimalnie sztucznie. Trochę lichawy samochód Bonda ale w sumie miło spędzony jesienny wieczór. Żadnych znajomych w kinie się nie dopatrzyłem.

Niestety nie dotarłam. Awaria w domu i popołudnie zajęte
    Czyli polecasz ? Można śmiało iść ?
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Kajów koło Gdziejowa
    Swietny film, ma 320 cięć, troche przesadzili z wybuchami, Bond wjeżdża rowerem w ściane a wybuch jak bomby atomowej , mnie od tej monotonności wybuchów troche drzymota brała, ale polecam.
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 17-11-2015 o 10:22

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    ...Czyli polecasz ? Można śmiało iść ?
    Zależy co kto lubi. Śmjych mje puczył jak (na początki filmu) rozpierdzielił chałupe i z kilkunastu metrów spada prosto na kanapę oczywiście bez najmniejszych zadrapań. Jak lubisz takie filmy to śmiało wal .

Ostatni film jaki oglądałem to "Teoria wszystkiego" trochę taka bibliografia stephena hawkinga ale podobał mi się bardzo POLECAM!

Rozumiemy się bez słów. Ostatnio oglądałem i muszę powiedzieć, że jest to bardzo dobre kino.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cristiada(2012)
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kajów koło Gdziejowa
    A jo oglóndoł gorączke złota

http://www.cda.pl/video/1278329ba
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 01-03-2017 o 19:57 Powód: jakoś mi dziwnie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia