Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 38 z 48 PierwszyPierwszy ... 283637383940 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 474

Temat: Ostatni widziałem fajny film

Przygody wojaka Szwejka niedawno oglądałem.

Spróbuj na kinoman.tv
    Ostatnio jestem zafascynowana warsztatem aktorskim Leonardo Dicaprio. Obejrzałam "Incepcję", mimo że film ma już parę lat, ostatnio byłam w kinie na "Wielkim Gatsbym" z jego udziałem (swoją drogą, świetna muzyka tego filmu) oraz na "Wilku z Wall Street". Świetne filmy, polecam.

"Sierpień w hrabstwie Osage" ciekawe.

jestem bogiem dzisiaj lecialo nawet w tv, moj mistrz! przypomnialem sobie jak bardzo lubie ten film i jesli dawno nie widzieliscie to polecam. ja osobiscie wracam do niego co jakis czas i nigdy sie nie nudzi.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    http://hdplayer.pl/online/jack-strong teraz zakończyłem oglądanie i polecam JACK STRONG Polski wiking.
    można film zassać z tej [strony
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Blue Jasmine Woody Allen'a- rewelacja.

Cytat Napisał piotrbojko Zobacz post
    jestem bogiem dzisiaj lecialo nawet w tv, moj mistrz! przypomnialem sobie jak bardzo lubie ten film i jesli dawno nie widzieliscie to polecam. ja osobiscie wracam do niego co jakis czas i nigdy sie nie nudzi.
    o inny film mi chodzilo i wygumowalam to co tu napisałam wczesniej
    Ostatnio edytowane przez aga-d ; 22-02-2014 o 21:37
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Jack Strong godny polecenia
    "Ten nie robi błędów kto nic nie robi a największym błędem jest nic nie robić"

https://www.youtube.com/watch?v=7-u3zIfrJoc

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia