Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Temat: Praca w domu, przez internet.

wiem o czym mowi marcin bo sama to przerabialam ... uwierzycie lub nie ale idzie zarobic.. ale jak zwykle cos trzeba robic. nie ma nic za darmo. a te 20 dni to czas kiedy mozesz sie przekonac czy to dla ciebie robota.

praca przez internet

kilka ciekawych pomysłów na pracę w domu
    http://szukaszpracy.blogspot.com/

Witam,
    Z czystym sercem mogę polecić portal, który przekował mnie co do tego, że w internecie da się zarobić. Oczywiście należy wykonać pracę, ale nie zajmuje mi ona wiele czasu, a z racji ze lubie pracować we własnym domu, przy własnym laptopie, jest to dla mnie przyjemne. Wynarodzenie jest zależne od zlecenia, ale wypłata jest dla mnie o wiele bardziej satysfakcjonująca niż gdy pracowałam jako kelnerka. Zapraszam do zapoznania się z pracą, bo na prawde warto, uczciwa propozycja.
    Podaje link
    (...)
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 23-01-2017 o 15:10 Powód: link

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Magdalenaxx Zobacz post
    Witam,
    Z czystym sercem mogę polecić portal, który przekował mnie co do tego, że w internecie da się zarobić. Oczywiście należy wykonać pracę, ale nie zajmuje mi ona wiele czasu, a z racji ze lubie pracować we własnym domu, przy własnym laptopie, jest to dla mnie przyjemne. Wynarodzenie jest zależne od zlecenia, ale wypłata jest dla mnie o wiele bardziej satysfakcjonująca niż gdy pracowałam jako kelnerka. Zapraszam do zapoznania się z pracą, bo na prawde warto, uczciwa propozycja.
    Podaje link
    (...)
    Ja słyszałem że to oszuści, http://www.wiadomosci24.pl/tag/Webtexty_Oszust.html
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 23-01-2017 o 15:11 Powód: link
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na czym teraz się da zarobić w necie najlepiej?

Seks kamerki ale musisz być ładna i zgrabna. Jak jesteś gruba i szpatna to zostaje internetowa reklama szeptana.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

hehe - ja to ca najwyżej mógłbym zostać alfonsem - no bo gejom raczej bym zarzygał kamerkę

I kolega się nie rozwinął czyli albo forex albo jakieś mlm szukanie naiwnych nie polecam

Cytat Napisał Compta Zobacz post
    A na czym teraz się da zarobić w necie najlepiej?
    teraz najlżej w internecie zapracować designeram i programistam

Może jakiś program partnerski? Ale to ciężki kawałek chleba.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia