Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52

Temat: Jak nosić damską torebkę..

Jak nosić damską torebkę..

Witajcie. Tym razem nie narzekam na hałasujących pielgrzymów ale bardziej prozaiczną i codzienną kwestię - nową modę noszenia torebek przez kobiety.

Dawno temu Polsat wprowadził do swojej ramówki taki dziwny przerywnik reklamowy gdzie szczapata panienka wyłazi ze sklepu z torbą z zakupami z logiem Polsatu i niesie ją jakoś tak dziwnie na zgiętym łokciu. Pomyślałem wtedy - o co biega? Czy to jakaś forma ćwiczeń śródzakupowych, a może niedowład stawu łokciowego? Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że to po prostu nowa MODA.......

Od jakiegoś czasu zacząłem coraz częściej widywać na ulicy tą patologię już w naszym małym Cieszynie, w Bielsku i innych miastach. Szczytem był dzisiejszy wypad do Krakowa - najbliższej w naszym regionie "stolicy mody". Jakież było moje zdziwienie, kiedy zaobserwowałem, że spokojnie 80% panienek nosi torebkę w ten dziwny sposób. Poszukałem w internecie i wpadłem na ten oto artykuł:
    http://www.fakt.pl/Hit-Torba-na-zgie...y,95149,1.html

W skrócie, Pajacyków mówi (albo którykolwiek inny "specjalista" od mody), jak nosić torebkę i kobiety jak bezwładna masa zaczynają małpować (to nie jest żadna aluzja, małpka). Ja rozumiem, że wchodzi jakiś nowy styl typu damskie spodnie od Alladyna czy coś i jest to nowinka, ale MODA NA SPOSÓB NOSZENIA TOREBKI? Matko boska, przeraża mnie to! Gdzie tu miejsce na jakąś indywidualność i własny styl? Szczerze powiedziawszy ilekroć widzę dziewczynę z taką pozą, to patrzę na nią z politowaniem. Jakaś taka sztuczna pewność siebie, pretensjonalność i egocentryzm emanuje z tej pozycji wywołując we mnie negatywne odczucia.

Powiedzcie co na ten temat sądzicie. Jestem ciekaw w szczególności zdania Pań, a już zupełnie w szczególności zdania Pań które ten dziwny proceder uprawiają (czy macie w ogóle świadomość tego jak dziwnie i zabawnie to wygląda?).

I z góry przepraszam jeśli którąś Panią uraziłem, ale ja po prostu nienawidzę bezmyślnego zbiorowego małpowania..

dyszol, ale się uśmiałam! W życiu bym nie zwróciła uwagi na to, jak kto torebkę nosi, a teraz będę zyrkać... Ale jaja!
    Co do noszenia, to ja się nie wypowiem, bo ja bym najlepiej wszystko w kieszeniach nosiła... też bez sensu, wiem o tym, ale ja lubię mieć ręce wolne! A jak torba, to taka, co by do niej kupe wlazło...
    Co do małpowania, to też się nie wypowiem- ewentualnie mogę dostać małpiego rozumu... No czasem mi się zdarza... czasem...

---------- Post dodany o 20:06 ---------- Poprzedni post dodany o 20:02 ----------

i
    Cytat Napisał dyszol i Zobacz post
    i
    MODA NA SPOSÓB NOSZENIA TOREBKI?... Gdzie tu miejsce na jakąś indywidualność i własny styl?
    i
    Własny styl noszenia torebki? hehehe! Pod kolanami
    sorki- nie mogłam się powstrzymać! Chyba dostałam małpiego rozumku!

też przyznam że mnie ten temat powalił... w życiu bym nie powiedziała, że jest jakaś moda na noszenie torebki...
    dla mnie było oczywiste, że wszystko zależy od jej rodzaju ( długi pasek- torebka noszona przez ramie, kopertówka - w dłoni, dwa krótsze uchwyty - na łokciu, plecak - na plecach, teczka - w dłoni, itd.).
    a mówią że to kobiety wszystko komplikują

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    No ja myślę,że "niektóre" kobity to mają coś z owcy... idą za stadem, nie patrzą gdzie.... jedna się potknie spadnie z urwiska a reszta skoczy za nią myśląc że tak jest fajnie.... takie tam zwierzątka hodowlane.....

i
    Cytat Napisał mimi@ i Zobacz post
    i
    Własny styl noszenia torebki? hehehe! Pod kolanami
    i
    Nie mów hop... bo nie wiadomo, czy Pajacyków OXa nie czyta i biedny tłum nie dostanie nowej mody.

i
    Cytat Napisał Sjokolade i Zobacz post
    i
    też przyznam że mnie ten temat powalił... w życiu bym nie powiedziała, że jest jakaś moda na noszenie torebki...
    dla mnie było oczywiste, że wszystko zależy od jej rodzaju ( długi pasek- torebka noszona przez ramie, kopertówka - w dłoni, dwa krótsze uchwyty - na łokciu, plecak - na plecach, teczka - w dłoni, itd.).
    a mówią że to kobiety wszystko komplikują
    No niestety zapanowała u nas taka moda (przez modę rozumiem fakt, że nagle mnóśtwo kobit tak zaczęło nosić torebkę - kiedyś czegoś takiego nawet nie obserwowałem) - łatwo to zauwafif" b"l.
    div 3adb1225eobieta.www.youtube.com > ch?v=BR4yQFZK9YMt.ttp://www.fakt.pl/Hit-Torba-na-zgie...www.youtube.com > ch?v=BR4yQFZK9YM"5">
    i i
    też przyznam że mnie ten temat pot; kobity to mają coś z owcy... idą za stadem, nie patrzą gdzie..... jedna się potknie spadnie z urwiska a reszta skoczy za nią myśląc że ttak jest fajnie.... takie tam zwierzątka hodowlane.....
    No niestety zapanowała u nas tak D mi tej ocz zo. zę rozś-08/travolta.gif" border="0lt="" title="Zeby2" class="inlineimg" />
    sorki- nie mogłam się pontent re
    Odpowi	
			ht.pntem Odpowiedź z cytatem

6. itlegacy postbitim postcontainer old" id="post_29598">
    5="3 #5 lin
    40 g id="quarnieatrong>
    dyszol jest nieaktywny 40 g id="quarnieatrong>
      chata za wsią....pod lasem
      GłóI z g="iś
      3,621< 28
      40
      >13="1">
    No ja myślę,że "niektóre&quaniostu nognyiv clasm, amlierzczywist <hmm>costo zauwafi="iodę ści nieore b iej wsstó assrc="ima...

<aOdpowi	
linht.pntem Odpowiedź z cytatem

7. itlegacy postbitim postcontainer old" id="post_29598">
  8. itlegacy postbitim postcontainer old" id="post_29598">
  9. itlegacy postbitim postcontainer old" id="post_29598">
ntenn<Odpowi	3ssnht.pntem Odpowiedź z cytatem

• it
  • rivate.php?1266 itld" v> 1266 itim 1266wposte"> old"...="disp_29640 for .userinfo .popupmenu styles -->