Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52

Temat: Jak nosić damską torebkę..

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Nie mów hop... bo nie wiadomo, czy Pajacyków OXa nie czyta i biedny tłum nie dostanie nowej mody.
    Myślisz, że będą małpować od małpy?hihi!

---------- Post dodany o 22:09 ---------- Poprzedni post dodany o 22:07 ----------

Cytat Napisał Sjokolade Zobacz post
    czy inne kobiety też noszą pół domu w torebce tak jak ja?
    No ba!

Ja już nie, ale kiedyś znalazłabyś nawet jakiegoś imbusa, czy cuś takigo...

krilady.
    Guest
    dyszol,ale temat przedni

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    dyszol,ale temat przedni
    No nie?....

Ale teraz tak zupełnie na poważnie. Będąc kiedyś przy okazji w większym mieście spróbujcie zaobserwować to zjawisko. W moim odczuciu niektóre laski tak się wczuwają w to zaginanie nadgarstka i wykrzywianie jakiejś dziwnej pozy, że wygląda to naprawdę daremnie i infantylnie.

Zgodzę się, dla niektórych Pań może to być i wygodne i robią to nawet nieświadomie (z przyzwyczajenia, nie przez modę) ale jestem pewien, że milion laseczek nigdy tak nie robiło a zaczęło bo stało się to trendy i seksi. I właśnie one wyglądają żałośnie bo robią to na siłę i oscentacyjnie.

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Będąc kiedyś przy okazji w większym mieście spróbujcie zaobserwować to zjawisko.
    Niiiiiiiii....... pyty......... niiiiiiii.......

o kurcze ale jaja, pierwszy raz zwracam na to uwagę hah. Ja tam tak torebki nie noszę - moja w ostatnim czasie ciągle jest w wózku więc nie ma problemy na którym stawie, czy na której wystającej części ciała powiesić torebkę
    Ale przypomniałam sobie, że pewnego czasu na pewnym portalu modowym, który często odwiedzam jedna panna szczyciła się tym, że jak idzie na zakupy do sieciówek to zawsze dba o to, żeby znaczek firmowy na reklamówce tudzież torbie był odwrócony w stronę ludzi - podobno zwykłe przyzwyczajenie

Pytanie co powiedzą, jak dostaną niedokrwienia w przed ramieniu. Znacie to uczucie, kiedy śpicie na ułożeni na ramieniu? Potem podnosisz rękę a ona bezwładnie opada ci na twarz )
    Moja żonka nie nosi torebek w ten sposób - inną sprawą jest ich liczba w domu. Naliczyłem ok 12 szt...Chyba. Czy to temat na nowy wątek na forum? Czy pochwalicie się tutaj, ile macie torebek? Papierowych nie liczymy
    "Wymagajcie od siebie, nawet gdy inni od Was nie wymagają..." JPII

krilady.
    Guest
    ach, ja muszę sobie kupić , bo mam same takie już wychodzone..... a ogólnie to mam 3-4, w których tak chodzę i z 4 po które sięgam tak okazyjnie.... To mało. Zdecydowanie muszę iść na zakupy

A ja mam jeszcze pytanie: co dla faceta Jaka "torebka"...?

Biodrówka - bardzo wygodna i funkcjonalna.

---------- Post dodany o 09:29 ---------- Poprzedni post dodany o 09:28 ----------

Chyba, że pytasz jakie wasze torebki faceci akceptują

krilady.
    Guest
    Nie, nie. O to pierwsze Mój nigdy nie będzie nosił takiej saszetki....

Uprawnienia