Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Temat: 700px Fotoblog - dyskusje

Post 700px Fotoblog - dyskusje

W tym temacie macie miejsce na dyskusje na temat zdjęć w Fotoblogu 700px
    http://www.forum.ox.pl/showthread.ph...700px-Fotoblog

krilady.
    Guest
    szkoda, że nie można od razu komentować w temacie tych zdjęć; wiem, że mógłby się zrobić tam sajgon, ale jednocześnie wszystko byłoby na miejscu...
    Ja chciałam pochwalić zdjęcie dyszola - Mistrzostwa psich zaprzęgów, Kubalonka podoba mi sie też Turniej szachowy - GP Goleszowa w Szachach pata15

super te psie zaprzęgi!

---------- Post dodany o 16:08 ---------- Poprzedni post dodany o 16:04 ----------

postuluję jednak, by 700px fotoblog zrobić w takim formacie, by pod każdym zdjęciem można było umieścić komentarz, a nie w osobnym wątku (np. jak kontakt 24); nie zmieniając obecnej formy, to jak nie po 30-tej, to napewno po 100-ej wstawionej fotce zrobi się straszny bajzel

krilady.
    Guest
    Cytat Napisał kalafiorrr Zobacz post
    super te psie zaprzęgi!

---------- Post dodany o 16:08 ---------- Poprzedni post dodany o 16:04 ----------

postuluję jednak, by 700px fotoblog zrobić w takim formacie, by pod każdym zdjęciem można było umieścić komentarz, a nie w osobnym wątku (np. jak kontakt 24); nie zmieniając obecnej formy, to jak nie po 30-tej, to napewno po 100-ej wstawionej fotce zrobi się straszny bajzel
    dokładnie, też tak myślę! wg mnie dobry pomysł

Zobaczymy, jak pisałem gdzieś indziej. Jednak trochę źle mnie zrozumieliście - w tym fotoblogu chodzi mi o rejestrowanie dzisiaj, teraz - już. Nie coś co sfotografowaliśmy tydzień temu, ale dziś na przystanku, dziś jadąc do szkoły, taki swoisty "rejestrator chwili" nie wiem jak to nazwać Zdjęcia nie muszą być wypaśne, moga być z komórki. itp

krilady.
    Guest
    aa, OK, będziemy mieć to na uwadze - myślę, że warto to zaznaczyć na początku
    może się to całkiem fajnie rozwinąć...

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    aa, OK, będziemy mieć to na uwadze - myślę, że warto to zaznaczyć na początku
    może się to całkiem fajnie rozwinąć...
    Tylko Wam użytkownikom musi się chcieć hehe

krilady.
    Guest
    hmmm, mi się już RAZ chciało
    może popełnię coś jeszcze raz...ale takiego z "już"

Nie wiedziałem, że w Cieszynie mamy Orlika

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia