Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Temat: 700px Fotoblog - dyskusje

Jak to mówią "kolejny orlik wylądował" hehe Jest boisko do piłki nożnej, siatkówki, kosza + bieżnia

Moze to glupie pytanie ale jak dodawac zdjecia musza one sie znajdowac na jakims serwerze czy moga bac na dysku i sa wysylane

Zdjęcia mogą być na jakimś serwerze wtedy używasz ikonki obrazka i wstawiasz link do zdjęcia. Możesz także w "Zaawansowanej edycji" dodać zdjęcie jako załącznik i wgrać z dysku.

Widok na Tatry z Javorovego 31. 12. 2008

no mały ale fuksa miałeś! na jaworowym chyba ze 100 razy byłam, a Tatry widziałam ino roz

---------- Post dodany o 19:43 ---------- Poprzedni post dodany o 18:59 ----------

Pilsko, wschód słońca nad Diablokiem (Babia Góra), 23.04.2011 ~5.50

dyszol zdjęcie bosskie; bacząć na datę wykonania - prawie jak golgota
    ahhh te wschody słońca na na naszych beskidzkich tysięcznikach ahhh kiedy to było
    nocowałeś gdzieś na szlaku? czy całość trasy "padła" owej nocy?

Cytat Napisał kalafiorrr Zobacz post
    dyszol zdjęcie bosskie; bacząć na datę wykonania - prawie jak golgota
    ahhh te wschody słońca na na naszych beskidzkich tysięcznikach ahhh kiedy to było
    nocowałeś gdzieś na szlaku? czy całość trasy "padła" owej nocy?
    Dziękuję. Wyruszyliśmy z Sopotni Wielkiej o 1.00 i na szczycie byliśmy parę minut po 5 (wschód przewidywany był na 5.30 ale słonko jakoś tak leniwie wstawało i na serio świeciło dopiero koło 5.50). Posiedzieliśmy na szczycie z godzinę i wracaliśmy na dół. Na Uszczawne zasnęliśmy na godzinę (spontanicznie, bo nas droga nazad wypruła - pomyliśmy trasy ze schroniska i musieliśmy przedzierać się na przełaj z żółtej do Korbielowa na Czarną do Sopotni - naprawdę survival ). Czyli w zasadzie to machnęliśmy to na jeden raz i od razu wracaliśmy.

Też chodzisz/chodziłaś po górach oglądać wschody? Może mi polecisz coś równie spektakularnego jak Babia czy Pilsko? Boję się, że nic ciekawszego (wyższego) już nie zostało i trzeba będzie w końcu wyruszyć w Tatry - ale na to póki co za wcześnie bo śniegu będzie mnóstwo.

krilady. już wiem skąd Sopoccy architekci czerpali inspirację (-;
    Ostatnio edytowane przez dyszol ; 27-04-2011 o 20:15

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Też chodzisz/chodziłaś po górach oglądać wschody? Może mi polecisz coś równie spektakularnego jak Babia czy Pilsko? Boję się, że nic ciekawszego (wyższego) już nie zostało i trzeba będzie w końcu wyruszyć w Tatry - ale na to póki co za wcześnie bo śniegu będzie mnóstwo.
    no trochę podreptałam tu i ówdzie; siłą rzeczy obserwując i wschody słońca; na temat pojęcia "spektakularne jak babia..." można długo dyskutować; najważniejsze jest być właśnie w TYM miejscu i o TYM czasie oraz być gotowym, by uchwycić TEN jeden moment; nic nie polecę! moja kumpela przez cały rok się "tłukła" gdzieś pomiędzy taurami i dolomitami, z mt blanc włącznie; a pod koniec owego roku wybrałyśmy się na jaworowy, w śniegu i deszczu z widocznością chyba do 1m; na szczycie, powyżej chmur, czekało na nas błękitne niebo i panorama tatr, jak na dłoni, spowita morzem pięknych chmur; zadziałał efekt zaskoczenia - to tam było to WOW!; z wielkiej raczy uchwycisz i pilsko, i babią (w jednym kadrze? chyba nie); z resztą z naszej baraniej też piękny widok się roztacza (na trasie z nowej osady przez zielony na baranią widac jez. żywieckie, w którym może "pracować" wschodzące słońce - ale nie pytaj, czy zimą, czy latem - tego nie wiem; po drodze w kierunku tatr (od strony SK) są jeszcze pasma małej fatry i wielkiej fatry (dzikiej i pięknej), (od PL) pieniny (z cudną wysoką), gorce (turbacz)... a za miedzą śląsko-morawski (z najwyższą łysą horą)

Dla mnie akurat miarą potencjalnej "spektakularności" wschodu słońca jest po prostu wysokość szczytu n.p.m.

Wierzę, że po tak nieprzyjemnej wędrówce na szczyt zaskoczył was taki widok i naprawdę było to WOW, ale kurde nie zgodzę się, że przez cały rok "tłuczenia" się po Alpach twoja koleżanka nie miała okazji docenić tamtejszych widoków.
    Patrzę właśnie na zdjęcia z tamtych rejonów i wybacz, ale takich cudów w naszych Beskidach nie zobaczysz.

Przykładowo zdjęcie z 3,7km n.p.m. (akurat rejon Wysp Kanaryjskich, więc fakt inna szerokość, ale...) :
    http://www.flickr.com/photos/6089748...n/photostream/

Takiego czegoś nie da się zrobić w Beskidach (gęstość powietrza, wilgotność).. :-(

Buluś81 - ja ich nie znam a kto to ? hehe...

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Przykładowo zdjęcie z 3,7km n.p.m. (akurat rejon Wysp Kanaryjskich, więc fakt inna szerokość, ale...) :
    http://www.flickr.com/photos/6089748...n/photostream/

Takiego czegoś nie da się zrobić w Beskidach (gęstość powietrza, wilgotność).. :-(
    no nie da się; nie da...

Tusk chciał nam w kraju drugą irlandię zrobić ; qrcze, a dyszolowi się kanarów w beskidach zachciało

---------- Post dodany o 13:05 ---------- Poprzedni post dodany o 12:57 ----------

C-n ul. Głęboka wrzesień 2009r widok z Dachu

no i ulica głęboka jest faktycznie głęboką arterią miasta

kurtis dużą masz kolekcję zdjęć cieszyna widzianego z wysokości? hah, z tego byłby fajny projekt w stylu na dachach cieszyna (parafrazując "pod dachami paryża" ), a i może w wersji black-white...?

---------- Post dodany o 13:09 ---------- Poprzedni post dodany o 13:05 ----------

Ustroń, Skoki o tyczce

robione przez perfekcjonistę...

pat15 jak długo trwa taki skok?

---------- Post dodany o 13:13 ---------- Poprzedni post dodany o 13:09 ----------

Skoki w Goleszowie 30.01.2011.ktoś rozpoznał tych zawodników ?

Buluś81 zawodników obu drużyn nie znam; ale mniemam, że w obu konkurencjach chodziło o długość sprzętu
    Ostatnio edytowane przez kalafiorrr ; 03-05-2011 o 11:58

kurtis dużą masz kolekcję zdjęć cieszyna widzianego z wysokości? hah, z tego byłby fajny projekt w stylu na dachach cieszyna (parafrazując "pod dachami paryża" ), a i może w wersji black-white...?
    O fajny pomysł Można by zrobić fajny reportaż

Ustroń, Skoki o tyczce
    robione przez perfekcjonistę...

pat15 jak długo trwa taki skok?
    Hmm wg danych z EXIF to pierwsza fotka 09:24:30 a ostatnia 09:24:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia