Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Temat: 700px Fotoblog - dyskusje

Trochę tego mam ale większość z komórki słabej jakości

Po co są oceny zdjęć czy będziemy wybierać najlepsze miesiąca czy roku jak w przypadku muzyki ?

Użytkownicy się dopominali Możliwe że zrobimy coś podobnego...

Cytat Napisał pat15 Zobacz post
    O fajny pomysł Można by zrobić fajny reportaż

Hmm wg danych z EXIF to pierwsza fotka 09:24:30 a ostatnia 09:24:31
    Czym robisz zdjęcia, że ci tak szybko pstryka? (-;
    Fajnie zmontowana sekwencja, podoba mi się. I sprytna kryptoreklama na słupie (-;

kurtis zaś dzięki tobie mogę poznać Cieszyn z niedostępnych dla mnie perspektyw. Wrzucaj dalej (-;

Namęczyłem się przy składaniu trochę - na słupie już takie było hehe Canon Eos 5d II albo Canon EOS 30d. Jak się podoba to może jeszcze zamieszczę kiedyś coś podobnego

Miałem kiedyś przez chwilę w ręku 5d mk II z gripem, Speed Lite 530 i 24-105 i muszę powiedzieć, że do takiego sprzętu trzeba najlepiej trochę przykoksić

No ja Ci powiem, że cały komplet w największej wersji mi waży pod 6kg hehe

krilady.
    Guest

18.05.2011 Florian Party FCF

Fajnie to dziś tam wyglądało, podoba mi się, że coś dzieje i że komuś się coś chce jedynie czego mi brakowało to tancerzy tam! aż się prosiło by więcej ludzi pokazało tam jak się tańczy tylko kilka osób było aktywnych...mam jeszcze kilka uwag, ale chcę żeby moja wypowiedź była jednak pozytywna generalnie super pomysł z tym FCF!

Dziś koło tego obiektu przechodziłem i widziałem tylko jakiś dredziarzy i luz-ziomków którzy leżeli/siedzieli/byli rozwaleni na jakiś pufach i baseniku dziecięcym na tej arenie. A, i łomotał jakiś dancehall który chciał mi zburzyć bębenki w uszach (-;

krilady.
    Guest
    to fakt, chyba coś tam nie było do końca dob ustawione - po uszach dawało nieźle, ale ja tam lubię jak jest głośno, ale żeby jednak dźwięk był czysty...
    naprawdę brakowało mi takiego porządnego popisu tańca...hihi, do poprawy na następny raz!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia