Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 124 z 125 PierwszyPierwszy ... 2474114122123124125 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,231 do 1,240 z 1243

Temat: Złote myśli

Niby ok, ale nie wszystko.
    Żeby tak twierdzić:
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Jednym z eufemizmów dla tego zjaiwska to pojęcie miłości
    musisz zakładać pewną bardzo ważną, najważniejszą rzecz o miłości (i sugerować mi pokątnie , że też tak myślę). Mianowicie to, że ona przemija. A tego nie znam.
    Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

Nic nie sugeruję pokątnie. Czy ten tekscik nie mówi o wypaleniu?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Nie wiem. Może.
    Bardziej mi pasuje na krótkotrwałe (bądź i dłuższe) porywy otwartości i szczerości pomiędzy obcymi ludźmi. Nierzadko przy alkoholu. A potem:... eeee... tego... co mnie ten tego...

Na wypalonej miłości się nie znam. Moje ciągle płoną.

https://www.behance.net/gallery/5153...p-India-Mumbai

Przepiękne zdjęcia, ale nie umiem wstawić pojedynczo.
    To tak poza tematem.

Nieznajomość kontekstu wpływa na interpretację.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

No i słusznie.

"Kiedy kobieta walczy o swoje prawa, jest agresywną suką, kiedy jest seksowna, jest dziwką, kiedy się skupia na domu i rodzinie, jest kurą domową, kiedy robi karierę, to jest karierowiczką. Kiedy jest poważna, to jest przemądrzała, a kiedy wygłupia się i bawi - żenująca. I bądź tu mądra i pisz wiersze. A właśnie, że będę! I Wam też to radzę kochane kobiety. Uśmiech na gębę i do przodu."

Paulina Młynarska

Cytat Napisał łopica Zobacz post
    "Kiedy kobieta walczy o swoje prawa, jest agresywną suką, kiedy jest seksowna, jest dziwką, kiedy się skupia na domu i rodzinie, jest kurą domową, kiedy robi karierę, to jest karierowiczką. Kiedy jest poważna, to jest przemądrzała, a kiedy wygłupia się i bawi - żenująca. I bądź tu mądra i pisz wiersze. A właśnie, że będę! I Wam też to radzę kochane kobiety. Uśmiech na gębę i do przodu."

Paulina Młynarska
    Dlatego,że duża część ludzi popełnia podstawowy błąd atrybucji.

Potrzebujemy więc powodu, by z tym walczyć.

Cytat Napisał łopica Zobacz post
    Potrzebujemy więc powodu, by z tym walczyć.

A ja zamiast walki , zaproponowałbym np.rozwój intelektualny poprzez uświadamianie
    Polecam obejrzeć !

Bida z nędzą...
    Cóż mi to kożesz oglądać?

Uprawnienia