Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 158

Temat: Najlepsze posty/ hasła na forum

Najlepsze posty/ hasła na forum

Któraś wypowiedź na naszym forum zrobiła na Was szczególne wrażenie?
    Powiedzcie nam o tym

Ja pamiętam, między innymi, wpis krilady - długo go szukałam, nawiasem mówiąc Daję całość, ale najlepsze podreśliłam:

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    więc po prostu boli liczenie postów ooo, masakra...
    Ale mój argument jest taki, że to NIE JEST GRA, i tylko dlatego to jest w takim dziale, żeby nam się posty nie zliczały?....a można zrobić tak, żeby pewnym forumowiczom się w ogóle nie doliczały?...bo co, bo za dużo ktoś ma? hahahaha, śmieszy mnie trochę takie rozumowanie! ale jaja!
    To po co się posty zliczają jak chodzi o to, żeby się nie liczyło? ale jaja!
    wiedziałam, ze tak odpowiesz....z liczeniem wszystko mi jedno, ale sama argumentacja tego przeniesienia jest dla mnie...błazeńska

"bo tutaj posty się nie zliczają ale też ich nie usuwam" -może sam temat Ci się nie bardzo podobał, że tu niby o niczym, a tak to się przyjęło...

Mi jest miło jak możemy się tutaj przywitać...myślę, że to jest miłe. I dobrze, ze w ogóle temat został...przy Twoich porządkach to człowiek niczego nie może być pewny

No dobra, mi - przy tym wszystkim już tutaj - jest wszystko jedno....

P.S. Temat nie był stworzony po to, by się posty nabijały, więc może tu być, tylko taki powód przeniesienia mnie rozwala...

Tu to jest, jakby ktoś chciał zerknąć http://www.forum.ox.pl/showthread.ph...ight=liczy%B3o

A tak w ogóle, to dużo by mówić, bo jesteście zajefajni

krilady.
    Guest
    mi się podobał wpis dyszola o smaku trawy na pustyni..? czy jakoś tak - odnajdę to

Nie znalazłaś?

Dam za Ciebie

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Jesteśmy jak pingwiny gadające o smaku trawy na afrykańskiej sawannie.
    Ostatnio edytowane przez mimi@ ; 15-09-2011 o 11:09

krilady.
    Guest
    Nie miałam czasu poszukać, musiałam na chwilkę wyskoczyć, ale tak, to jest to!

Hmmm, to by szło nawet do Złotych myśli dać.....

A mnie non stop małpa rozbraja.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

A mnie non stop małpa rozbraja.
    To przychodź bez Broni
    A na przykład?

Poczkej, jak to szło.... "Nie no, znowu mam całe forum przekopywać?"
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Jeszcze podobał mi się ten wpis Damiana
    Cytat Napisał antidotum Zobacz post
    Ja tu do Ciebie Mimi z kwiatkiem - że zabierzemy, żebyś tu sama nie została - wyraz troski z mojej strony - a ty do mnie jak do ZOOFILA a ja żadnych uczuć do ciebie jeszcze nie deklarowałem

Hehehehe, dopiero teraz zatrybiłem ostatnią część wypowiedzi

krilady.
    Guest
    Hehehehe, dopiero teraz zatrybiłem ostatnią część wypowiedzi
    kurcze...ja też

Uprawnienia