Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Paznokcie żelowe - gdzie ?? Podzielcie się opiniami.

Paznokcie żelowe - gdzie ?? Podzielcie się opiniami.

Witam,

chciałam zapytać o opinie na temat osób zajmujących się zakładaniem żeli. Ponieważ moje paznokcie są w dość kiepskiej formie, a chciałabym mieć zadbane i ładne dłonie szukam Pani która zrobi to jak najlepiej. Podzielcie się swoim zdaniem w tej kwestii, napiszcie gdzie wykonujecie takie zabiegi i jak to wygląda od strony finansowej. W Cieszynie jest kilka miejsc gdzie można zadbać o paznokcie ale chciałabym wiedzieć gdzie się udać by nie żałować... :-)

Hej jak widzę nikt Ci nie odp, więc ja może zaproponuje siebie Żelami zajmuję się już 2 lata,jednak cały czas się dokształcam. Na wykonane przeze mnie paznokcie udzielam 14 dni gwarancji. Przy prawidłowym dbaniu i pielęgnacji spokojnie wytrzymują do 5 tyg, jednak nie zalecam tak długich prezerw bo z czasem odrost nie wygląda zbyt "apetycznie". Jeśli chodzi op ceny wykonania paznokci żelowych to w cn wahają się od 70,00 nawet do 150 zł. Ja dla nowego klienta zawsze mam zniżkę na zachętę i gwarantuję dojazd do domu

"przy prawidłowym dbaniu i pielęgnacji spokojnie wytrzymują do 5 tyg" guzik prawda ( delikatniej mówiąc) wszystko zależy od długości naturalnej płytki, stopnia natłuszczenia i kształtu... nie wspomnę o jakości używanego materiału

jeśli chodzi o paznokcie żelowe to polecam zakład fryzjerski AS w Ustroniu, dziewczyna zna się na rzeczy, a i ceny nie są jakieś wygórowane...
    Ogólnie to polecam, bo i fryzjerki są tam na prawdę konkretne POLECAM

ja chodzę na rynek w cieszynie - jestem b.zadowolona

Paznokcie żelowe / tipsy.

Polecam zerknąć na stronkę www.glamour-cieszyn.strefa.pl. Bardzo atrakcyjna cena (55 zł za tipsy, a żelowe jeszcze taniej). Na stronie jest też Księga Gości gdzie klientki wyrażają swoją opinię. Paznokcie wykonywane są niezwykle starannie, a pozatym w ofercie Pani ma jeszcze szereg innych usług. Polecam! Choćby dla sprawdzenia, bo 50zł to nie majątek, a same się przekonacie.

Podbijam temat.
    Gdzie porządnie i za rozsądną cenę można zrobić żele lub akryle. ?
    Możecie coś polecić w okolicach Skoczów, ustroń?

Uprawnienia