Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 273

Temat: polskie absurdy

Hybrid View

polskie absurdy

...niestety nie tylko śmieszą.
    Znalazłam coś takiego,ale może Wy macie podobne,może nawet z "naszego podwórka"?

Jesteś głuchy?Dzwoń!Tylko w Polsce!

Ostatnio edytowane przez konwalia ; 22-09-2011 o 21:32

---------- Post dodany o 08:15 ---------- Poprzedni post dodany o 08:10 ----------

---------- Post dodany o 08:15 ---------- Poprzedni post dodany o 08:15 ----------

---------- Post dodany o 08:16 ---------- Poprzedni post dodany o 08:15 ----------

hehe! To jest dobre!

---------- Post dodany o 08:17 ---------- Poprzedni post dodany o 08:16 ----------

I na pocieszenie

---------- Post dodany o 08:19 ---------- Poprzedni post dodany o 08:17 ----------

---------- Post dodany o 08:21 ---------- Poprzedni post dodany o 08:19 ----------

Absurdem jest, że ktoś, kto prawdopodobnie nie zna przepisów prawa o ruchu drogowym, zamieszcza fotkę oznakowania dotyczącego rowerów, traktujac ją jako absurd... A prościej byłoby przeczytać przepisy ze zrozumieniem.

Ja tego więcej znalazłam, ale już mnie wnętrzności bolały....hahahaha

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    wyjazduwki pod szybom wymiatają

Kolejna porcja...a jest tego faktycznie bardzo dużo

Ostatnio edytowane przez konwalia ; 23-09-2011 o 20:18

Dobre nie ma co.
    U nas a dokladniej w Bazanowicach na plocie starej mleczarni dosc dlugo wisiala tabliczka z inforamacja: ZAKAZ WSTEMPU. NIE wiem kto to pisal ale bylo to rozbrajajace, obecnie blad poprawiony.
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

krilady.
    Guest
    No właśnie, a macie jakieś takie absurdy / śmiesznostki z naszego terenu?

P.S. Teraz już wiem czemu tylu było obrońców...

Uprawnienia