Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 192

Temat: Ślub - najwazniejszy dzien w zyciu...

hmmm... to jakas mysl no ale ja sobie ubzduralam kiedys w tej mojej glowce ze mieszkanie przed slubem wykluczone ze ma byc po Bozemu i nic ten tego bedzie po slubie to i mieszkanko razem no i reszta om sie oczywiscie zgodzil chodz na poczatku nie byl chetny
    a odnosnie klotni to szczerze jestesmy razem prawie poltorej roku i zadnej takiej fest klotni nie bylo zebysmy sie rozstali albo nie odzywali kilka dni jak jest mala sprzeczka jakas to zaraz to wyjasniamy ale zadko bywaja bo on jakas anielska cierpliwosc do mnie ma hihi

No to trafiłas na anioła;p Skoro teraz na bieżąco rozwiązujecie problemy to i później nie powinno z tym być kłopotu Głowa do góry, ciesz się szczęściem i tym co jest teraz a nie stresuj tym co kiedyś tam będzie. Bo ja czasem mam odchyły i zamartwiam się przyszłościa jakby to miało coś zmienic;p Ślub z ukochanym to piękna sprawa a miłość pokona wszystkie chwilowe niedogodności o ile w ogóle bedą.

he he moze fakt troche sobie cos za bardzo wyobrazam i wmawiam czegos czego nie ma obiecuje postaram juz tego nie robic

---------- Post dodany o 14:09 ---------- Poprzedni post dodany o 14:08 ----------

a w jakim wieku wychodzilyscie za maz

krilady.
    Guest
    Ja nie mogę zdradzić.....

he he nie badz taka tajemnicza
    przedzialy : bedzie latwiej sie przyznac
    do 20 lat
    20 - 24 lat
    25 - 29 lat
    pow. 30 lat

krilady.
    Guest
    No dobra, hehe...łapię się na dwa skrajne

krilady.
    Guest
    A co, podobno po jakimś czasie trzeba zmienić na młodszego i bogatszego....no to może warto było spróbować...

e tam jest tez druga teoria strarszego moze predzej zejdzie z tego swiata majatek zostawi i wyjdzie sie za maz za drugie mlodszego przystojniaka heheh

krilady.
    Guest
    Hmmm, hmmmm, mam teraz ciężki orzech do zgryzienia....

Uprawnienia