Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 192

Temat: Ślub - najwazniejszy dzien w zyciu...

ja w 3 przedziale się mieszczę ale .....mam młodszego męża o 5 lat

Ja też łapię się na 2 skrajne A męża mam młodszego 2 lata;p

mlodszego hmmm... mnie mlodsi zawsze odpychali ze jacys nie dojrzali o wogole... moj przyszly to o 6 lat starszy czy to dobrze

Skoro Wam razem dobrze to dobrze;p Wiesz młodszy podatniejszy na sugestie A tak na serio to dojrzałość nie zawsze idzie w parze z wiekiem Zresztą co tam metryka, tu liczą się uczucia prowda dziełszki?;p

krilady.
    Guest
    Prowda ale teraz już wiem, że dobrze zrobiłam - jest moda na młodszych...a ja chcę być modna

Cytat Napisał izolka89 Zobacz post
    he he nie badz taka tajemnicza
    przedzialy : bedzie latwiej sie przyznac
    do 20 lat
    20 - 24 lat
    25 - 29 lat
    pow. 30 lat
    No to ja się łapię na przedziały drugi i trzeci

no dobrze bardzo nawet razem heheh tylko moj to jakos mlodo wyglada podejrzane tak kolezanki mowily ze sa z dziwione ze tyle ma he he ale fakt licza sie uczucia a na to nie ma co narzekac

o ile masz młodszego męża?

---------- Post dodany o 22:07 ---------- Poprzedni post dodany o 22:05 ----------

Cytat Napisał isabellka Zobacz post
    Skoro Wam razem dobrze to dobrze;p Wiesz młodszy podatniejszy na sugestie A tak na serio to dojrzałość nie zawsze idzie w parze z wiekiem Zresztą co tam metryka, tu liczą się uczucia prowda dziełszki?;p
    młodszego lepiej sobie wytresować hehe a tak serio to ja miałam takie szczęście ze zawsze jak poznałam jakiegoś fajnego faceta to sie okazywało ze jest młodszy albo w moim wieku,no pare razy to był starszy o jakieś 15 lat hehehe to juz wole młodszych

moj to starszy a czasem zachowuje sie jak dziecko ( raczej czesciej niz zadziej ) jak sie zgadza ze mna prawie zawsze ustepuje mi w prawie wszystkim i to zawsze ja trzymam kierownice wiec i starszego da sie malgoska282 wytresowac jak to mowisz hihi tylko trza sposobem chopa brac

O matko! hehehe
    Przepraszam chłopaki za moje koleżanki forumowe. One zaraz zaczną pisać poradnik- Jak wytresować chłopa. Nie czytajcie tego...
    hhahaha

Uprawnienia