Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 87

Temat: Praca w SG-Tech Puńców (firma koreańska)

Praca w SG-Tech Puńców (firma koreańska)

Witam,

Odradzam pracy w "firmie" SG-Tech w Puńcowie prowadzonych przez koreańskich "zbawicieli".
    "Firma" ta = to jeden wielki chaos.
    Niestety miałem okazję tam pracować.
    Głównym czynnikiem upadku tej "firmy" będzie koreański szaleniec, który kompletnie nie umie nią zarządzać.
    Więcej nie warto się rozpisywać. Wszystkiego można dowiedzieć się w internecie na innych forach dotyczących firm koreańskich w Polsce.

Dla ludzi którzy posiadają już aktualnie zatrudnienie, szczerze odmawiam zmiany pracy na SG-Tech.

Forma rozpoczęcia tematu sugeruje, że jesteś sfrustrowanym pracownikiem, który się nie sprawdził i który został zwolniony.

Witam,

Forma odpowiedzi sugeruje, że nie masz bladego pojęcia o czym pisze i co chcę przekazać z własnej nie przymuszonej woli.
    Sfrustrowany nie jestem, sprawdziłem się i sprawdzam w swojej własnej firmie.
    Rozpoczęcie tematu miało na celu przeświadczenie mnie że nie jestem jedyny w swoich poglądach.
    Taki przeważnie jest cel forum.
    Życzę miłego dnia lub wieczoru "nielubielegii"

Nie zgadzam się ;] Ja pracuje też w tej firmie od nie dawna.. i musze przyznać... był troche chaos, ale jak komus zależy na pracy to nie narzeka na tyle zeby się zwolnić. Teraz jest spokojniej i bardzo sobie chwalę pracę w tej firmie. Firma dopiero powstaje, więc trzeba zrozumiec jako tako te owe zamieszanie jakie tam jeszcze troche panuje.

Widzisz T., nie każdy tak to odbiera .

a jakie są tam zarobki? i atmosfera między ludźmi

Witam,

Możliwe, że chaos mija. Na początku jedna osoba musiała skupiać się nad wieloma sprawami. Pewnie teraz jak ludzi przybyło to jest inaczej. Miałem ogromne nadzieje związane z tą firmą. Początkowy zarząd był obiecujący i nic nie wskazywało na zmiany. Było zbyt pięknie żeby mogło być to trwałe.

W odróżnieniu do Ciebie Ł. nie pozwalam sobie na obrażanie mnie przez pracodawcę. Prawdopodobnie w tej kwestii mocno się różnimy.

Odpowiadając na pytanie odnośnie atmosfery to muszę przyznać że tutaj się należy duży pozytyw. Fajny kolektyw, miła współpraca, pozytywni ludzie.

Sfrustrowany, zwolniony pracownik (heh dobre)

Przyjmują tam jeszcze? Dajcie namiary

Cytat Napisał obserwator ludzi Zobacz post
    a jakie są tam zarobki? i atmosfera między ludźmi

Zarobki póki co to zadna rewelacja, ale w dzisiejszych czasach nie ma co narzekać. Narazie oferują najniższą krajową, ale praca bardzo fajna i atmosfera która tam panuje również jest jak dla mnie w porzadku

Cytat Napisał margol28
    Przyjmują tam jeszcze? Dajcie namiary
    Trudno powiedzieć czy jeszcze przyjmują, ale zawsze można spróbować. Firma się mieści zaraz koło ALDO, a właściwie to na jej terenie. ul kojkowicka 3, o ile sie nie myle z numerem ;] Puńców

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Kurde. Jak tam się zarabia tyle co średnia krajowa to tam się muszę ztrudnić. Widać---- nie ma źle, tylko trzeba robić.
    Można tam robić w soboty i nadgodziny?

Uprawnienia