Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 87

Temat: Praca w SG-Tech Puńców (firma koreańska)

Cytat Napisał jan_122 Zobacz post
    Kurde. Jak tam się zarabia tyle co średnia krajowa to tam się muszę ztrudnić. Widać---- nie ma źle, tylko trzeba robić.
    Można tam robić w soboty i nadgodziny?
    No najniższa krajowa to szału nie ma. Ale jak komuś zalezy na pracy to i najniższa stawka dobra. Soboty i nadgodziny zdarzają się sporadycznie. Więc nie ma tak łatwo dorobić, ale jak juz są to 100% płatne.

odradzam wszystkim tam prace. Niewypłacili mi wynagorzenia bo nieumią "Panie " w biurze policzyć i niewidzą wogóle swojej winy w tym.nie dają ubrań roboczyć! o rękawiczki trzeba prosić i tak niema! na hali zimno i przeciąg! Wyzyskują ludzi jak tylko mogą! a wszystkie szare żuczki siedzą pocichu zastraszeni i sie nieodzywaja bo,żeby czasem ich niezwolnili i godzą się na wszystko! niema jedności wśród ludzi! Choz ludzie super-ale niektórzy z pozorów bo potrafią dupy nieżle obrobić! Kierownik produkjci masakra nic nieumie załatwić i udaje bohatera wypłaty są jakie są jak Panie policzą to są ale czy dobrze heh zawsze musisz sprawdzać czy wszystkie godziny itd. żenada. nieradzę tam pracować bo to banda złodzieji i oszustów! Szefostwo na imprezy dla siebie i "wybranych" kase ma ale ,żeby ludzią zapłacić to niebardzo.

no to jak mają burdel w papierach to co za problem zwalić im na głowę inspekcję pracy.....

oj burdel to oni mają wielki anusaa ale gdzie Ci zapłacili za nadliczbowe więcej niepłacą więcej ani grosza to bujda płacą najniższą a obiecują,że maja być premie,za nadliczbowe więcej,za święta 200% a potem jak przyjdzie do wypłaty to niemają pięniędzy i tyle dostaniecie może pare groszy więcej nieżadne 100% czy 200% takiego syfu jak tam to dawno niewidziałam,a pracowałam w wielu firmach żenada

Priv gabinet OX-Beskidy!!
    Wpisów
    11
    Moja znajoma tam pracuje i nie narzeka,wszędzie są przekręty a jak nie ma nigdzie innej możliwości to gdzieś trudny okres przepracować trzeba,racja

Ta firma to jeden wielki wyzysk i obóz pracy radze omijac ten zakład szerokim łukiem ! Nawet w dniu dzisiejszym Trzech Króli ludzie pracujacy tam nie maja wolnego... Wyplaty są smieszne i jak wogole daja to jest dobrze. Dziekuje dowidzenia.

no tak totalna porażka bez drugiej wypłaty a oni ciągle liczą i niewiem na co masakra banda złodzieji! normy codzien to większe kasy niewypłacają Wyzyskuja ludzi i szantażują ze jeśli niebędą pracować kiedy oni chcą to pozwalniają ludzie są tak zastraszeni,że robia to co im każa Totalna porażka

Ale bonusik swiateczny jednak był

---------- Post dodany o 18:36 ---------- Poprzedni post dodany o 18:34 ----------

Cytat Napisał cezark Zobacz post
    no to jak mają burdel w papierach to co za problem zwalić im na głowę inspekcję pracy.....
    PIP juz jest

niebyło żadnego bonusika świątecznego.....obiecali,ale niedali jak zwykle.....to jest najgorszy zakład w jakim pracowałam.....wyzysk,wyzysk,wyzysk

Z tego co wiem to w SG-TECH wiele się zmienia. Na hali nie jest zimno, każdy ma kamizelkę roboczą, wypłaty są na czas, a w przypadku jakiś pomyłek korekta wypłaty jest do 2dni.
    Ostatnio mieli imprezę firmową, były bonusiki Wiec wszystko idzie ku lepszemu. Chce pracować w tej firmie ale na razie nie ma wolnych stanowisk.
    To znaczy chyba ze nie jest tak źle, że ludzie się nie zwalniają
    PS. Koleżanka prosiła żebym pozdrowiła Barbarę M. na tym forum

Uprawnienia