Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 87

Temat: Praca w SG-Tech Puńców (firma koreańska)

Barbara odpoczywa po całym dniu w Puńcowie
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

no właśnie kamizelkę,a gdzie odzież robocza?bo pracodawca jest zobowiazany do zapewnienia tejże odzieży i obuwia na mocy art.237.8 kodeksu pracy a to czy się zmienia hmmm to się okaże to,że jest cieplej na hali to zasługa pewnej P.Barbary ,która napisała do Pipu i Ci uprzedzeni o kontroli zamontowali zaluzje na drzwiach.... no tak wypłaty tak,ale częste pomyłki Pań z kadr i l4 które nieumią policzyć a jeśli papiery trzeba odesłać do zusu to na ostatnią chwile,żeby pracownik był jak najdłużej bez kasy....a warunki hmmm pracujcie a dowiecie sie jak tam jest bajecznie! Pozdrawiam dupolizów

prezes14789 zapraszamy wolne miejsca są w Puńcowie na shift lidera a w Ustroniu na produkcję i nietylko....no chyba,że za wysokie progi kto chce to pracę dostanie czyż nie?

Witam zainteresowanych
    Mam ogromną prośbę : PROSZĘ NIE MYLIĆ BARBARY M.- sprawczynią zamieszania, Z BARBARĄ B.- zadowolonym pracownikiem sg tech-u
    To chyba na tyle. Dzięki

Witam to już sprawczyni a co takiego Ta Pani narobiła,że teraz to nazywa się ją sprawczynią....Z tego co wiem to walczy o prawa,które należą się pracowniką pzez pracodawcę....

ehh... niektórym to by się przydał słownik języka polskiego...

jak się komuś niepodoba to niech sobie zmieni na lepsze a nie pisać swoje wywody

Słyszałam opinię, że tam jest jak w chińskim obozie pracy...

jeśli się niemylę to jest forum na temat SG TECH-u i każdy może wyrazić swoją opinie na temat tego zakładu. zgadzam się totalny obóz pracy.....masakra

Witam! Czy ktoś może udzielić mi informacji w jaki sposób można złożyc cv w firmie SG-Tech? Czy tylko osobiście, czy może jest jakis adres e-mail na który mozna przesłac podanie?

Uprawnienia