Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87

Temat: Praca w SG-Tech Puńców (firma koreańska)

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    godność godnością, ale za coś trzeba zyć.
    Rachunków niestety godnością nie zapłacisz.
    A żeby znaleść coś lepszego to ze świeczką szukać
    Dokładnie... za coś trzeba żyć, a na Urzędzie Pracy z ogłoszeniami jest ubogo...
    No ale Ty rambo11, jeśli masz okazję zmienić pracę na lepszą to życzę jak najbardziej powodzenia. Przypuszczam, że znalazł by się nie jeden na Twoje miejsce. A jak znajdziesz juz coś lepszego to się pochwal na forum, to może dasz mi nawet jakieś namiary na lepszego pracodawcę który by mnie też przyjął

Cytat Napisał Camileo Zobacz post
    Zgadza się Rambo11, twoje miejsce to las, poligon itp ;D
    ooo drugi Garguś

co nowego?

Witajcie
    A więc minął już prawie rok jak już pracuję w tej firmie i muszę zaznaczyć że nie jest tak źle,może zarobki niezbyt wygórowane , ale ZOBACZCIE NA INNE OFERTY PRACY NIE SĄ LEPSZE! Myślę że największy problem w tej firmie to PLOTKARSTWO! Pracuje tam dużo ludzi co nigdy nie miało do czynienia z produkcją i wydaje się im że praca to zbijanie bąków ,jak trzeba coś zrobić to jest źle i zaczyna się robić niemiło.......Wiadomo zarobki mogłyby być lepsze ja też bym chciał zarobić więcej cały czas szukam czegoś więcej płatnego na normalnych warunkach (umowa) ALE narazie mało co widać ,więc życzę tam pracującym więcej wytrwałości i oby podnieśli nam te zarobki!

Polecam pracownikom odczytac model katalogowy kleju z ktorym pracuja i wyszukac go na internecie ,wtedy dowiecie sie z czym pracujecie tj. NAKAZ pracy w maskach , rekawiczkach , konieczne bardzo dobre wietrzenie pomieszczen itd itd duzo mozna wymieniac

Poza tym zobaczcie na muchy latajace na hali, moze jest to smieszne , ale mucha jak siadzie na stolik to juz nie umie latac, mozna ja w rekach sobie przekladac , jesli ktos ma rozum to wie ,że dzieki takim muchom widac jak bardzo skażone powietrze jest w hali.

Jesli ktos ma mozliwosc pracy w innym miejscu to koniecznie to zrobcie , nie dajcie sobie szkodzic zdrowiu za glupie 1200zł na reke

BOnus gdyby tam bylo tak pięknie to by ludzie nie chodzili tyle na L4.
    A co sie zaczeło ? Beda ludzi zwalniac i przyjmowac przed podfirmy z 2 tyg umowami Nie wierzysz ? ZObacz ogloszenia na ox juz od xx dni szukaja ludzi ''Pracownik produkcji w Ustroniu - praca od zaraz''

pozdro

witam lepiej złożyć papiery do chanila nie polecam sg tech pracuje sie tam w podfirmie aktualnie i dostaje umowe miesięczną sam tam pracuje na produkcji od początku tej firmy i coraz gorzej tam jest

- - - Dopisano - - -

ja skoro takis madry to wpadnij na sle i zrób 230 boków jak takis madry albo idz na kopyta na el

Witam, tak sobie czytam te wasze wypowiedzi na temat tej firmy bo wiele moich znajmych tam pracuje i szperajac w internecie znalazlem te wasze opinie na temat tej firmy. Zaczne on tego ze to nowa firma wiec ma prawo cos byc w niej nie tak... Jedni gadaja tu o oszustwach inni znow o zarobkach itp. Fakt faktem to polska i niema sie czego spodziewac firma taka jak sg-Tech zarabia miliony na swoich fabrykach gdzie ludzia placa tak naprawde jak zebrakom sam pracuje w firmie ktora zajmuje sie produkcja czesci do samochodow Magna w Anglii i jesli moge porownac te smieszne 1500 zl na miesiac kiedy ja mam tyle podstawy na tydzien do reki bez nadgodzin.... z sobota i niedziela czyli 7 dni po 8 giodzin mam okolo 600f co daje jakies 3000zl na tydzien! nie chce tu sie chwalic zarobkami tylko pokazac wam roznice i ja pracuje w firmie z czesciami samochodowymi i wy. Wiec jaki sens jest siedzenia w tym kraju ? pouczcie sie angielskiego i wyjazd ludzie nie ogladajcie sie za siebie nie myslcie ze w KONCU BEDZIE lepiej NIEEEEE NIE BEDZIE nigdy Kocham ten kraj ale on mi jesc nie da...... dlatego jak sobie pomysle ze moi koledzy pracuja za 1500 zl systemem 3 zmian to krew mnie zalewa...... A jesli ktos mowi ze praca tam jest fajna to chyba tylko praca i mowi to ktos kto mieszka z rodzicami nie na swoim bo jak pozna swoja 2 polowke przyjdzie dziecko na swiat itp zaczna sie prawdziwe wydatki to osoba ktora chwali soebie sg tech zmieni szybko zdanie i co? wyjedzie za granice. Jesli moge sie wypowiedziec na temat pracy w cieszynie a w sumie duzo nie pracowalem tam to polecam polifarb idzie pnac sie w gore niezle zarobic itp... a nie jakies sg tech za 1500 zl to dobre dla desperatow wiec skoro firma taka jak magna potrafi tyle ludzia placic to dlaczego SG-Tech nie? skoro zarabiaja rowniez w ch... pieniedzy. Do tego dostajemy ubrania,mamy czeste imprezy firmowe,zebrania na ktorych mowia ile firma zarabia i wiele innych pozytywow. To jest wlasnie firma w ktorej liczy sie i zarobek i czlowiek a nie jak w przypadku sg-tech tylko zarobek a czlowiek to zero.... wiec nie mowcie o firmie ktora jest naprawde tragiczna ze jest fajna bo widocznie w innych nie pracowaliscie albo macie bardzo niska wartosc swojej osoby pozdrawiam.

Uprawnienia