Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 65

Temat: dziewczyny co wy na to?

dziewczyny co wy na to?

podjechałam dziś pod pewien sklep z moim mężem ,on poszedł kupić cos tam ja czekałam w samochodzie z dziećmi,wraca uśmiechnięty jak nie wiem co.Pytam co się stało a on mi opowiada że podeszła do niego dziewczyna i spytała czy się z nim umówi na kawę albo tak tylko pogadać,On jej mówi ze ma żonę i dzieci a ona wiem o tym no i co z tego ja pana znam z neta,to umówi sie pan czy nie.Mówi jej ze żona czeka w aucie ,a ona to co ,pewnie pan nie chce teraz odpowiadać bo tu dużo ludzi jest,ja się odezwę do pana jeszcze.czy ja mam do niej podejść i jej coś powiedzieć czy to tak zostawić hm?

Ja się trochę dziwię Twojemu mężowi,bo skoro tamta stwierdziła że wie że on ma żonę i dzieci to on miał jej powiedzieć że w związku z tym nie ma ochoty na ŻADNE przelotne znajomości i nie wdawać się z nią w żadne zbędne dyskusje i odejść. Nie wiem czy Twoja rozmowa z nią przyniesie jakiś efekt,taki jaki byś oczekiwała,bo baba jest chyba nieźle szurnięta! Pogadaj z mężem o tym co Ty na ten temat myślisz i czujesz,zobaczysz co on powie Tobie i czy masz powody do obaw Powodzenia

he he co za historia a takie pytanko a skad on ja wogole zna i co robil w necie i skad ona wie jak on wyglada i wogole podejrzana sprawe wez nim pogadaj niech sie tlumaczy co to za niunia hehe

he he co za historia a takie pytanko a skad on ja wogole zna i co robil w necie i skad ona wie jak on wyglada i wogole podejrzana sprawe wez nim pogadaj niech sie tlumaczy co to za niunia hehe
    malgoska282nie przejmuj się ,może ktoś wam strzelił jakiś filmik i wrzucił na redtube a ona go widziała....nie ma się czym przejmować hehe

Idźcie na spotkanie razem

---------- Post dodany o 23:48 ---------- Poprzedni post dodany o 23:47 ----------

Cytat Napisał cezark Zobacz post
    malgoska282nie przejmuj się ,może ktoś wam strzelił jakiś filmik i wrzucił na redtube a ona go widziała....nie ma się czym przejmować hehe
    Dobre
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

zna go z neta pewnie z face jest dj i grywa na imprezach,zadko tu w cieszynie, meza jestem pewna mam do niego 100% zaufania ale wkurzaja mnie takie niunki :[

O matko Mnie by chyba krew ze złości i zazdrości zalała. W napadzie szału pewnie bym do niej poleciała na kilka słówek. Ale chyba lepiej będzie poczekać i popatrzeć. Skoro do męża masz zaufanie to nie musisz się martwić. Widać, że panienka jakaś nawiedzona jest i rozmowa mogłaby ją tylko sprowokować. A tak olana przez niego i Ciebie pewnie sobie odpuści.
    Cierpliwość zbiera róże.

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    A może to "galerianka" była?
    Nic się nie przejmuj, to napewno taka zagrywka była, że ona go zna. Pewnie jak sobie pojechaliście zaczepiała innych facetów

Cytat Napisał Iwi Zobacz post
    A może to "galerianka" była?
    Nic się nie przejmuj, to napewno taka zagrywka była, że ona go zna. Pewnie jak sobie pojechaliście zaczepiała innych facetów
    dobre z tą galerianką ona pracuje z jednym sklepików znajdujących się w pasażu ja jej nie widziałam ale korci mnie żeby tam wejść i ja zobaczyć

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    A idź i zobacz co się będziesz szczypać.... po przyglądaj się bez słowa (tak na bezczelnego) i bez słowa odejdź. Dasz jej wtedy do myślenia....

Uprawnienia