Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65

Temat: dziewczyny co wy na to?

i cyknij jej fotkę, też ją chcemy zobaczyć
    a tak na poważnie: jak mąż zareagował na jej odpowiedź o tym, że wie, że ma żonę i że odezwie się jeszcze ?

no fotki robić nie będę chodź jak mnie wkurzy,ona wie że jestem jego żona bo na pewno nas razem widziała bo do tego sklepu często chodzimy a ona tam w pasażu pracuje.A mąż no nic powiedział jej ze nie i tyle a ona i tak dalej swoje powiedział ze nie ma czasu i tyle

Skąd się biorą takie babska Nikt ich nie chce to się za zajętych biorą. Nic tylko pozabijać.

isabelka he he nerwowa w tej ciazy hihi ale jak to mowia nie ma milosci bez zazdrosci a babskiem sie nie przejmuj bo jej przejdzie ubsdurala se cos w lepie zeby na mieszac to probuje wszelkimi sposobami ale i tak sie jej nie uda

Cytat Napisał isabellka Zobacz post
    Skąd się biorą takie babska Nikt ich nie chce to się za zajętych biorą. Nic tylko pozabijać.

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Oj tam od razu pozabijać...... zmusić by wyszły na miasto bez makijażu ........

Cytat Napisał Iwi Zobacz post
    Oj tam od razu pozabijać...... zmusić by wyszły na miasto bez makijażu ........
    hahaha rewelka

Dobre, dobre Ale na przykład ta lampudra co lubi żonatych i pracuje z moim mężem wcale się nie maluje! Wiecznie łazi w tym swoim mundurze z grzywą wywiniętą kajś na bok i ZERO makijażu! I muszę przyznać, że wcale nie jest brzydka

e tam nie przejmuj sie twoj i tak woli ciebie a co do malowania to ja tez sie nie maluja nic a nic ale ja to z lenistwa bo mi sie nie chce i kasy mi szkoda i czasu

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    No to jest jeszcze druga opcja - trochę drastyczna.....
    Wypuścić ją na miasto bez makijażu i..... tatuażem na czole "poluję na cudzych mężów...."

Uprawnienia