Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65

Temat: dziewczyny co wy na to?

a może jednak cyknąc jej fotkę i wystawić na forum: UWAGA! Poluje na cudzych mężów!

Hehe Ja tam uważam, że los ją jeszcze pokarze za to, że już jednej ciężarnej odbiła męża Mój się nie da;p By sie ino spróbował Jo je górolka z Brynnyj i se nie dam;p

Malgoska i co wmyśliłaś? Pójdziesz tam?

No moja natura kobieca niestety nie da za wygrana i pójdę dziś albo w poniedziałek,napisze wam potem jak wrażenia hehe popatrzę powymyślam jako klientka i pójdę sobie a co klient nasz pan a niech no spróbuje być niemiła poproszę o kierownika ,
    A ta co odbiła męża ciężarnej to przegięła już serio to już jest cios poniżej pasa takie łamanie kodeksu wrr ale wróci sie jej to tez może byc w ciązy i co wtedy? już nie będzie taka atrakcyjna i nie będzie miała chęci na igraszki i co wtedy? może wróci do swojej żonki albo znajdzie sobie 3

Porzucona żonka na szczęście daje im popalić jak umie A on leci na wszystko co się rusza i traktuje tą co go uwiodła nie najlepiej Ma za swoje. Moim zdaniem facet, który jest w stanie zostawić ciężarną żonę z 2 letnim dzieckiem na dodatek nie jest nic wart i każdą będzie zdradzał. A taka pinda co leci na żonatych a tym bardziej dzieciatych to funta kłaków nie jest warta. Dla mnie jest gorsza niż dziwka.

Cytat Napisał isabellka Zobacz post
    Porzucona żonka na szczęście daje im popalić jak umie A on leci na wszystko co się rusza i traktuje tą co go uwiodła nie najlepiej Ma za swoje. Moim zdaniem facet, który jest w stanie zostawić ciężarną żonę z 2 letnim dzieckiem na dodatek nie jest nic wart i każdą będzie zdradzał. A taka pinda co leci na żonatych a tym bardziej dzieciatych to funta kłaków nie jest warta. Dla mnie jest gorsza niż dziwka.
    zgadzam sie z tobą facet jak juz raz zdradził to będzie zdradzał i potem

i ja sie z wami zgadzam a ta niunia to w ktorym sklepie pacuje zrobimi z dziewczynami nalot heheh i bedzie miala za swoje

Cytat Napisał izolka89 Zobacz post
    i ja sie z wami zgadzam a ta niunia to w ktorym sklepie pacuje zrobimi z dziewczynami nalot heheh i bedzie miala za swoje
    w cieszynie ,ale nie bede wam pisac gdzie

I co I co Byłaś

malgoska nie daj się prosić,napisz coski

M53
    Guest
    Fajnie sobie dziewczyny gadacie... tylko... jak ona ma odwagę jawnie cudzych mężów podrywać, to i nie cofnie się przed innym świństwem. Zostawiłabym to i nie dziubała do tego. Wiecie jak to jest z g...., jak ruszasz to bardziej śmierdzi. Odpuść sobie i bądź częściej z mężem, więcej się nim interesuj, tak serdecznie bez kontroli i bardziej owijaj wokół palca... no wiesz tak po babsku, to za inną nie poleci..

Uprawnienia