Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65

Temat: dziewczyny co wy na to?

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Przepierón Zobacz post
    Jo je, a czymu sie pytosz?
    Chciałem z dziewczynami pogadać, nudziłem się. Chyba pojechały do Ochab szusować na koniach.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może szusują na konikach, przecież już 21,47

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Przepierón Zobacz post
    Może szusują na konikach, przecież już 21,47
    Tylko niech szczewa nie wyciepują mi do ogródka, bo mi się gęsi i kaczki poduszą Jak się w nocy wywrzeszczą to za dnia będą łagodne, wtedy nasz Pan Admin nie będzie musiał sprzątać.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spokojnie, zaufanie to podstawa.

A mąż zareagował jak zareagował, każdy lubi jak si komuś spodoba, połechtane piórkiem ego. Mnie też niedawno podrywał facet i śmialiśmy się z tego z mężem, że jednak mam jaszcze branie. Spokojnie, można chodzić bez kartonu na głowie Najgorsze co w tej sytuacji możesz zrobić, to sprowokować siebie, męża i tą lafiryndę do akcji zazdrością.
    *
    ...zaufani i spokój Cię uratuje.

- - - Dopisano - - -

jeeeeeeee..no rzesz to je temat z 2011 roku barany! A ja tu radze, pierony z Was jedne!

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Teraz to różnie bywa, może to była kobieta? tak pytam bo do mnie też pisała kobieta, później się okazało że to kolega mi robił głupi dowcip.. Ale tak jak mówisz, zaufanie to beton
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprawnienia