Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Temat: Makijaż permanentny w Cieszynie - proszę o info

Hybrid View

Makijaż permanentny w Cieszynie - proszę o info

Witam, w najbliższym czasie chcę zrobić sobie makijaż permanentny oczu. Bardzo proszę o opinie gdzie najlepiej w Cieszynie się udać i ogólne doświadczenia dotyczące samego zabiegu. Ceny również jeśli można. Dziękuję i pozdrawiam.

Makijaż permanentny to taki, gdzie się wkłuwa w skórę i wpuszcza jakieś barwniki? Brrr... toć to boli i długo się goi...
    Po co Ci to? Z ciekawości pytam

No i chyba mało zdrowe..
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

to jest fajne z jednej strony makijażu nie trzeba zmywać a jak sie rano wstaje to juz jest czyli oszczędnosc czasu druga strona taka ze jak sie znudzi to lipa

Mogę polecić salon ze Strumienia,,Afrodyta" na Kościelnej
    Co do samego makijażu dobrze wykonany jest estetyczny i wygodny. Jestem alergiczką zawsze miałam problem z dobraniem tuszu czy płynu do demakijażu bo większość mnie uczulała,a teraz mam problem zgłowy i zawsze wyglądam jak z pod igły

No na pewno nie poleciła bym gabinetu pani Stępiń w Cieszynie przy ul.Zamkowej 9 - Po pierwszej wizycie brwi po roku zrobiły się czerwone a usta w ogóle wyblakły. Zrobiłem tak zwaną poprawkę za którą musiałam zapłacić tyle co za nową usługę , ale niestety znowu nie jest to co powinno być . Nowa technika , którą zastosowała pani Barbara miała być lepsza ponieważ jak twierdzi jest profesjonalistką w każdym calu (trzeba przyznać że tych cali ma dość dużo ale profesjonalizmu zero!) zrobiła mi brwi małymi kreskami, które jak twierdziła gdy tatuaż się zagoi będą wyglądać naturalnie . NIESTETY tatuaż się zagoił a kreseczki (//////////) wyglądają jak narysowane długopisem i są bardzo widoczne. Teraz będę musiała poszukać prawdziwego profesjonalisty żeby poprawił błąd.Nie polecam tego gabinetu ani jego zarozumiałej zadufanej w sobie właścicielki = NIGDY WIĘCEJ!

Cytat Napisał toshiba Zobacz post
    Mogę polecić salon ze Strumienia,,Afrodyta" na Kościelnej
    Co do samego makijażu dobrze wykonany jest estetyczny i wygodny. Jestem alergiczką zawsze miałam problem z dobraniem tuszu czy płynu do demakijażu bo większość mnie uczulała,a teraz mam problem zgłowy i zawsze wyglądam jak z pod igły
    Również polecam gorąco

Bardzo polecam Panią Blankę Pawłowska - tak jak pisałam wczesniej przyjmuje w gabinecie Mangoo na Głebokiej. Ja najbardziej bałam sie bolu - ale ona ma bardzo dobre znieczulacze i prawie nic nie czułam tylko takie delikatne łaskotanie. Zrobiłam u niej najpierw brwi- wyglądaja cudownie , a potem zdecydowałam sie na usta. Super osoba, bardzo dobry fachowiec - potrafi bardzo dobrze doradzić - ma duże doświadczenie jako wizażystka i świetną rękę. Makijaż doskonały, nic nie blaknie i nic się nie wypłukuję. Z jej usług skorzystały także moje 2 koleżanki - wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone. Osoba godna polecenia.

a jak to wygląda cenowo i na ile wystarcza?

Ja polecam Halinę Bronowską. Dziewczyna zajmuje się kosmetyką estetyczną, pod względem sanitarnym spełnia wszystkie wymogi a to bardzo ważne, potrafi doradzić w jakim makijażu będziesz dobrze wyglądać i zrobi go tak ,że nie będziesz straszyć za kilka lat jak skóra stanie się bardziej wiotka. Ceny 500 za kreski góra, dół, 700 zł za brwi i 800zł za usta. Pierwsza korekta GRATIS. Ma dobre preparaty przeciwbólowe- po chwili nic nie czuć Trzyma się to od 2 do 3 lat. Wiadomo że każda skóra jest inna i pigment może trzymać się dłużej lub krócej dlatego robi się korekty. Poza tym , im więcej zabiegów się u niej robi ,tym niższe ceny, a ofertę zabiegów ma bardzo bogatą. Problem w tym że gabinet ma w Jeleśni. Ja zrobiłam u niej usta i jestem bardzo zadowolona, w styczniu wybieram się na kreski.

---------- Post dodany o 16:43 ---------- Poprzedni post dodany o 16:24 ----------

A co do salonu Afrodyta to mam nadzieję że robiła go pracownica a nie ta nawiedzona szefowa która w kosmetyce jest 100 lat za murzynami... ps. nie ubliżając murzynom
    Ostatnio edytowane przez Asiandra88 ; 01-12-2011 o 15:44

Uprawnienia