Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Temat: Makijaż permanentny w Cieszynie - proszę o info

Makijaż permanentny w Cieszynie - proszę o info

Witam, w najbliższym czasie chcę zrobić sobie makijaż permanentny oczu. Bardzo proszę o opinie gdzie najlepiej w Cieszynie się udać i ogólne doświadczenia dotyczące samego zabiegu. Ceny również jeśli można. Dziękuję i pozdrawiam.

Makijaż permanentny to taki, gdzie się wkłuwa w skórę i wpuszcza jakieś barwniki? Brrr... toć to boli i długo się goi...
    Po co Ci to? Z ciekawości pytam

No i chyba mało zdrowe..
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

to jest fajne z jednej strony makijażu nie trzeba zmywać a jak sie rano wstaje to juz jest czyli oszczędnosc czasu druga strona taka ze jak sie znudzi to lipa

Mogę polecić salon ze Strumienia,,Afrodyta" na Kościelnej
    Co do samego makijażu dobrze wykonany jest estetyczny i wygodny. Jestem alergiczką zawsze miałam problem z dobraniem tuszu czy płynu do demakijażu bo większość mnie uczulała,a teraz mam problem zgłowy i zawsze wyglądam jak z pod igły

No na pewno nie poleciła bym gabinetu pani Stępiń w Cieszynie przy ul.Zamkowej 9 - Po pierwszej wizycie brwi po roku zrobiły się czerwone a usta w ogóle wyblakły. Zrobiłem tak zwaną poprawkę za którą musiałam zapłacić tyle co za nową usługę , ale niestety znowu nie jest to co powinno być . Nowa technika , którą zastosowała pani Barbara miała być lepsza ponieważ jak twierdzi jest profesjonalistką w każdym calu (trzeba przyznać że tych cali ma dość dużo ale profesjonalizmu zero!) zrobiła mi brwi małymi kreskami, które jak twierdziła gdy tatuaż się zagoi będą wyglądać naturalnie . NIESTETY tatuaż się zagoił a kreseczki (//////////) wyglądają jak narysowane długopisem i są bardzo widoczne. Teraz będę musiała poszukać prawdziwego profesjonalisty żeby poprawił błąd.Nie polecam tego gabinetu ani jego zarozumiałej zadufanej w sobie właścicielki = NIGDY WIĘCEJ!

a jak to wygląda cenowo i na ile wystarcza?

Ja polecam Halinę Bronowską. Dziewczyna zajmuje się kosmetyką estetyczną, pod względem sanitarnym spełnia wszystkie wymogi a to bardzo ważne, potrafi doradzić w jakim makijażu będziesz dobrze wyglądać i zrobi go tak ,że nie będziesz straszyć za kilka lat jak skóra stanie się bardziej wiotka. Ceny 500 za kreski góra, dół, 700 zł za brwi i 800zł za usta. Pierwsza korekta GRATIS. Ma dobre preparaty przeciwbólowe- po chwili nic nie czuć Trzyma się to od 2 do 3 lat. Wiadomo że każda skóra jest inna i pigment może trzymać się dłużej lub krócej dlatego robi się korekty. Poza tym , im więcej zabiegów się u niej robi ,tym niższe ceny, a ofertę zabiegów ma bardzo bogatą. Problem w tym że gabinet ma w Jeleśni. Ja zrobiłam u niej usta i jestem bardzo zadowolona, w styczniu wybieram się na kreski.

---------- Post dodany o 16:43 ---------- Poprzedni post dodany o 16:24 ----------

A co do salonu Afrodyta to mam nadzieję że robiła go pracownica a nie ta nawiedzona szefowa która w kosmetyce jest 100 lat za murzynami... ps. nie ubliżając murzynom
    Ostatnio edytowane przez Asiandra88 ; 01-12-2011 o 16:44

Witam Panie
    Ja robiłam makijaż już dwukrotnie - za pierwszym razem polecono mi dziewczynę która przyjechała do mnie do domu - niestety jej danych nie pamiętam, było to około 2 lat temu. Podobało mi się, ale niestety, po kilku miesiącach brwi zaczęły tracić kolor. W międzyczasie koleżanka zrobiła sobie brwi u Pani Justyny w Ustroniu - powiem szczerze że podobały mi się bardziej niż moje, bardzo ładny kształt i kolor (moje były takie kanciaste, ale może to moja wina gdyż takie zaakceptowałam, robiłam to pierwszy raz i nie wiedziałam do końca jak mają wyglądać). Dlatego też wybrałam się do Ustronia by poprawić mój blaknący makijaż. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Pani Justyna okazała się przemiłą osobą, zabieg nie bolał mnie wcale (w odróżnieniu od mojego pierwszego makijażu kiedy muszę przyznać cierpiałam). W dodatku poprawiła mi kształt moich brwi, doradziła, zasugerowała, narysowała kredką przed zabiegiem - bardzo mi się podobało takie podejście. Gojenie trwało może ze 2 dni - za pierwszym razem pamiętam że było dużo dłużej. Po wygojeniu kolor zrobił się dużo jaśniejszy, ale po około 2 tygodniach stał się taki jak miał być. Pani Justyna uprzedzała mnie że tak będzie.

Mimi@ - nie boli i u mnie goiło się 2 dni... Podczas zabiegu sporo sobie z Panią Justyną porozmawiałam, między innymi o tym że nie warto robić tanio i byle gdzie, że stylistki używają chińskich pigmentów, maszyn z allegro itp. Myślałam że to takie gadanie w celu reklamy własnych usług, ale jak mi się na drugi dzień prawie zagoiło + bezbolesność zabiegu pomyślałam że może coś w tym jest...
    Gabinet Pani Justyny jest w Ustroniu na rynku, niestety, zgubiłam wizytówkę ale wiem że Pani Justyna ma stronę w internecie - gabinet nazywa się Jennifer.

Witam, Pani Justyna jest super ale koleżanka robiła makijaż permanentny w czeskim cieszynie i cena wynosi więc konkurencyjna 350zł Kobieta zajmuję się tym od ponad 10 lat ma wprawioną rękę

Uprawnienia