Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Temat: Makijaż permanentny w Cieszynie - proszę o info

Bardzo polecam Panią Blankę Pawłowska - tak jak pisałam wczesniej przyjmuje w gabinecie Mangoo na Głebokiej. Ja najbardziej bałam sie bolu - ale ona ma bardzo dobre znieczulacze i prawie nic nie czułam tylko takie delikatne łaskotanie. Zrobiłam u niej najpierw brwi- wyglądaja cudownie , a potem zdecydowałam sie na usta. Super osoba, bardzo dobry fachowiec - potrafi bardzo dobrze doradzić - ma duże doświadczenie jako wizażystka i świetną rękę. Makijaż doskonały, nic nie blaknie i nic się nie wypłukuję. Z jej usług skorzystały także moje 2 koleżanki - wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone. Osoba godna polecenia.

A coś innego niż badziewne Mangoo możesz polecić?
    Spamer.

Oczywiście - a co Cię interesuję Tortilla?
    To, ze jestem zadowolona to dla Ciebie coś dziwnego? No tak - w naszych czasach ludzie lecą tylko na sensacje i ciągle narzekają - jak źle się dzieje to się o tym dużo mówi - a jak jest ktoś zadowolony, bo spotkał się z życzliwością i traktują go dobrze to od razu dla Ciebie coś podejrzanego.

dziękuję za namiary na Panią Basię - jest cudowna ! Kierując się Waszymi radami udałam się do salonu Pani Basi w Cieszynie na Rynku i poprosiłam o zrobienie brwi - było to początkiem listopada 2013r. i do dzisiaj cudownie wszystko trzyma, no i zabieg prawie bezbolesny, a ceny przystępne. To się robi w dwóch etapach, ale już po pierwszym było świetnie. Zachęcona tym niedawno zrobiłam sobie kreseczki koło oczu - również jestem zachwycona i szczerze polecam. Kilka lat temu miałam robione brwi w innym salonie w Cieszynie, o którym też tu była na stronie mowa (koszmarny efekt i mnóstwo kasy) i dzięki temu mam skalę porównawczą - z całym przekonaniem polecam salon Pani Basi. Oprócz makijażu permanentnego oczywiście można tam zrobić sobie mnóstwo innych wspaniałych zabiegów dla urody i zdrowia

Ja nie wiem czy robić taki makijaż. Mam ślub we wrześniu i nie mam pomysłu na makijaż, koleżanki sugerują permanentny, tylko że ja się trochę obawiam jak to wyjdzie.Tak do kosmetyczki to w ogóle nie chodzę, więc nie mam rozeznania w tym temacie.

Warto zrobić makijaż permanentny, jednak TYLKO u sprawdzonej kosmetyczki. Ja fundnęłam sobie ostatnio brwi i górną kreskę, ale w Bytomiu, bo tamtejsza lingeristka jest podobna najlepsza na Śląsku. Jeżeli pójdziesz do pierwsze lepszego salonu, możesz się po prostu oszpecić, a taki makijaż nie schodzi szybko i niełatwo go też usunąć.

Cytat Napisał Maggda Zobacz post
    Ja nie wiem czy robić taki makijaż. Mam ślub we wrześniu i nie mam pomysłu na makijaż, koleżanki sugerują permanentny, tylko że ja się trochę obawiam jak to wyjdzie.Tak do kosmetyczki to w ogóle nie chodzę, więc nie mam rozeznania w tym temacie.
    Jeśli nie masz pomysłu na makijaż to najlepiej idź do wizażystki i ją o taki poproś. Nie rób makijażu permanentnego, bo jeśli ten okaże się nietrafiony, to go nie usuniesz.

Panie i dziewczyny zapraszam na makijaż permanentny do nas do Pani Blanki Pawłowskiej. Jej prace możecie zobaczyć na jej stronie na FB: https://www.facebook.com/MakijazBlankaPawlowska?fref=ts.

Pani Blanka przyjeżdza do Cieszyna regularnie raz w miesiąc i przyjmuje w naszym salonie MANGOO na ulGłebokiej (tel.338521648)
    Szczegóły wraz z cennikiem możecie zobaczyć na naszej stronie:
    http://www.mangoo.pl/index.php?text=makijaz_permanentny

Witam ponownie
    Jak pisałam na początku tego tematu, robiłam 4 lata temu makijaż permanentny u Pani Justyny w Ustroniu na rynku. Zauważyłam, że makijaż zaczyna dosyć wyraźnie jaśnieć, więc postanowiłam go odnowić. Ponieważ jednak podobał mi się dotychczasowy wzór, makijaż się nie odbarwił a zabieg był bezbolesny, bardzo chciałam trafić znów w ręce Pani Justyny. Znalazłam tutaj informację, że ten salon jest obecnie nad Delicjami, więc pojechałam tam się skonsultować i umówić. Ale na miejscu okazało się, że przyjęła mnie inna pani, która stwierdziła, że Pani Justyna już tu nie pracuje, a ona nie wie, gdzie Panią Justynę znaleźć... Do tego bardzo namawiała mnie, bym zrobiła ten makijaż u niej. Postanowiłam wrócić do domu i poszukać Pani Justyny w internecie. Ale w drodze powrotnej na parking rzucił mi się w oczy znajomy szyld. Okazało się, że salon, o którym pani znad delicji "nic nie wie", znajduje się 2 domy dalej.... Żałosne swoją drogą.
    I to jest główny powód, dlaczego postanowiłam znów tutaj napisać - abyście się nie nabrały na panią żerującą na opinii innego salonu.
    Tym razem zaszalałam, zdecydowałam się na metodę podcienia i włosa - efekt przepiękny Salon nazywa się Yennefer, i od mojej ostatniej wizyty 4 lata temu zyskał już chyba sporą renomę.

Cytat Napisał karka Zobacz post
    Warto zrobić makijaż permanentny, jednak TYLKO u sprawdzonej kosmetyczki. Ja fundnęłam sobie ostatnio brwi i górną kreskę, ale w Bytomiu, bo tamtejsza lingeristka jest podobna najlepsza na Śląsku. Jeżeli pójdziesz do pierwsze lepszego salonu, możesz się po prostu oszpecić, a taki makijaż nie schodzi szybko i niełatwo go też usunąć.
    Ważny jest też dobry sprzęt, miałam kiedyś zrobiony makijaż w salonie w którym urządzenia były, że tak powiem nie pierwszej jakości zraziłam się do makijażu permanentnego, jednak koleżanka mówi spróbuj jeszcze raz zobacz mi wyszło świetnie, miałam duży opór ale się w końcu dałam namówić, pani robiąca makijaż wyjaśniła mi, że dużo zależy od sprzetu ona używa z biotekpolska, który ma bardzo rozwiniętą technologie i dzięki temu efekt nie wygląda sztucznie, oczywiście bardziej się wgłebiła w temat ale za bardzo bałam się efektu końcowego żeby ją słuchac i później przeczytałam na ich stronie o co konretnie chodzi też wam polecam najpierw dowiedzieć się o sprzęcie a potem dopiero robić makijaż

Uprawnienia