Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Temat: Makijaż permanentny w Cieszynie - proszę o info

Za 350 zł ? Nie da się zrobić dobrze makijażu permanentnego za 350 zł. Wprawna ręka to nie wszystko, liczy się sprzęt i materiały. A te jeśli są markowe i atestowane - a co za tym idzie bezpieczne - kosztują ~200 zł/ zabieg. Dobra maszyna to min 10 tyś zł (są i za 50 tyś) więc... za 350 wychodzi poniżej kosztów. Chyba że.... pigmenty zwykłe tanie bez atestów, znieczulenie byle jakie (emla), igły za parę groszy, zamiast porządnej maszyny jakaś tania podróbka. I niby wszystko gra, ale... zabieg boli, krew się leje, goi się długo, efekt - jeśli nawet na początku wygląda dobrze, to juz po kilku miesiącach makijaż zaczyna się odbarwiać lub zanikać. I proszę sobie policzyć - dobry makijaż utrzymuje się do 5ciu lat. Tani - nawet po roku może wymagać poprawy. I co, nadal wychodzi taniej ? Ponadto powszechną jest praktyka "cięcia kosztów" przez stosowanie pigmentów do tatuażu - właśnie w Czechach. Poza tym mnóstwo jest tanich pigmentów z Chin - zawierających metale cieżkie.... Nie twierdzę że 1000zł za zabieg to mało, obecnie za 600-800 zł można wykonać zabieg solidnie, bezpiecznie i prawie bezboleśnie. Jednak szukanie jeszcze taniej jest... ryzykowne. Pigment mający atest higieniczny w Polsce jest bezpieczny. W Czechach, cóż, powiedzmy że przepisy są dużo bardziej liberalne (Np wiele leków uznanych w Polsce za niebezpieczne można bez problemu kupić w Czechach.) Cudów nie ma, nikt nie zainwestuje w porządny sprzęt i materiały po to, żeby zarabiać 10 zł na zabiegu, tanie makijaże są tanie, bo ktoś na Was oszczędza.
    Ostatnio edytowane przez Evil ; 02-01-2012 o 11:58

ja robiłam makijaż permanentny na rynku u p. Basi i mogę śmiało polecić - już tam wysłałam kilka znajomych i też były zadowolone

Robiłam w Ustroniu w centrum nad Delicjami.Miałam tylko zrobić brwi ale to bardzo wciąga, były tak ładne , naturalne i kolor dobrany idealnie a tego się bałam najbardziej że będzie taki brzydki grafitowy jak u wszystkich koleżanek co w Cieszynie robiły.Blondynka czy brunetka- zawsze widzę ten paskudny grafit.No więc potem poszło z górki- usta i kreski. Wolałam zapłacić normalnie a nie kombinować z Czeszkami a potem jak coś mieć problem z odzyskaniem kasy itp. Kształt brwi mam taki że każdy się pyta o nie gdzie i za ile Kolejny plus- wygoda z receptą na heviran i zawsze mogę z panią doktor właścicielką salonu skonsultować wątpliwości tym bardziej że ja panikara jestem i boję się strasznie zakażeń.Słyszałam też że Cieszyn u pani stępien jest ok, ale ceny z kosmosu i ponoc boli bardzo.Patrząc na ceny pigmentów i igieł w necie tych lepszych firm to ona sobie chyba tyś złotych narzuca na ten makijaż a to już dla mnie szaleństwo dlatego nawet tam nie szlam na konsultacje.

[
    Ostatnio edytowane przez Antuanete ; 26-01-2013 o 00:43

Zgłasza się kolejna...
    Ja mialam robione brwi u p.Stępień, nie jestem zadowolona ze wzgledu na grafitowy kolor który przebija siwym, na formę (poczatkowo było włoskowo ///// ale te kreski były bardzo nienaturalne,wiec wypełniono cieniem a przez to kontur stał sie grubszy niz chciałam).
    Ogólnie pani S była bardzo miła jak szłam na pierwszą wizytę z 1000 zł dla niej, natomiast na korekcie juz inaczej ,kazała na siebie czekac,nie posmarowala zadna mascia znieczulajaca takze bolalo jak nie powiem co..i narzekala ze sie tyle narobila z tymi kreseczkami a ja cos wymyslam...Przez to wszystko wiem ze juz tam nie wroce ale tez jakos mnie makijaz permanentny nie kusi juz wcale.
    Kobieta jest jak dziki koń, musisz ją złapać, osiodłać i zamknąć w stajni (ichaaaaaaaaaaaa)

...daleko łot Cieszyna
    Ja też robiłam sobie brwi i usta u p. Stępień w Cieszynie i rzeczywiście bardzo szybko pigment wyblakł. Można tłumaczyć, że to wina "nasza" czyli, że skóra tak wpija , ale chyba jest nasz troszkę za dużo żeby się wymawiać na "wpijanie" się pigmentu w skórę czy ścieranie się naskórka. p.s. tez jestem z tych...kreseczkowych (//////) - nie jestem z tego zadowolona

Kosmetyczka Basia na rynku robi strasznie kanciate brwi - nie podobają mi się

Czy któraś z Was wie jak się nazywa ta kosmetyczka w Ustroniu nad Delicjami

- - - Dopisano - - -

Aha a jak teraz spojrzałam na ceny makijażu pernamentnego u p. Stępień to zdębiałam....podrożało!

znam namiary na kosmetyczkę z Bielska, która dobrze robi takie makijaże, jeżeli ktoś jest zainteresowany, to mogę posłać...

- - - Dopisano - - -

Beuty Project Bielsko, ul. Orzeszkowej

...daleko łot Cieszyna
    Cytat Napisał AgaK-K Zobacz post
    znam namiary na kosmetyczkę z Bielska, która dobrze robi takie makijaże, jeżeli ktoś jest zainteresowany, to mogę posłać...

- - - Dopisano - - -

Beuty Project Bielsko, ul. Orzeszkowej
    dzięki Aga -K za namiary
    Znalazłam ich na necie : http://www.beautyprojekt.pl/salonfirmowy.html
    Chciałabym poznać opinie innych osób na temat tej firmy ? Czy ktoś może coś jeszcze powiedzieć?

- - - Dopisano - - -

szkoda , że cennika nie mają na stronie ...

Witam,
    ja miałam robione brwi przez świetna dziewczynę - Blankę, która przyjeżdza z Warszawy do Mangoo na Głebokiej. Przemiła osoba - doskonała specjalistka - czułam się bardzo bezpiecznie. Dodatkowo wizażystka - bardzo dobrze mi doradziła. Strasznie się bałam, że będe wyglądac jak stara baba ze strasznymi kreskami, ale ona tak świetnie dobrała kształ i kolor, że brwi są naturalne a jednocześnie stanowią ładną oprawę dla oczu. Znieczulenie bardzo dobre - nic nie bolało. POlecam

Cytat Napisał bab Zobacz post
    ja robiłam makijaż permanentny na rynku u p. Basi i mogę śmiało polecić - już tam wysłałam kilka znajomych i też były zadowolone
    To i ja skorzystam, dzięki!

Cytat Napisał toshiba Zobacz post
    Mogę polecić salon ze Strumienia,,Afrodyta" na Kościelnej
    Co do samego makijażu dobrze wykonany jest estetyczny i wygodny. Jestem alergiczką zawsze miałam problem z dobraniem tuszu czy płynu do demakijażu bo większość mnie uczulała,a teraz mam problem zgłowy i zawsze wyglądam jak z pod igły
    Również polecam gorąco

Uprawnienia