Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Temat: Depilacja laserem

Zapraszam do nas. W naszym gabinecie wykorzystujemy jeden z najskuteczniejszych laserów do depilacji owłosienia - laser diodowy Light Sheer. Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanego kosmetologa.
    Szczegółowy cennik zabiegów na naszej stronie:
    http://www.mangoo.pl/index.php?text=depi_laser.
    Zabieg należy powtarzać w odstępach 4-9 tygodni. Ilość zabiegów 4-7 zabiegów w zależności od rodzaju owłosienia

PS. zabieg w Czechach wykonywany jest IPL QUANTUM.

Cytat Napisał mangoo Zobacz post
    Zapraszam do nas. W naszym gabinecie wykorzystujemy jeden z najskuteczniejszych laserów do depilacji owłosienia - laser diodowy Light Sheer. Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanego kosmetologa.

http://www.mangoo.pl/index.php?text=depi_laser.
    A wiela kosztuje depilacja tam w tym ónym miescu?

Hm a co sie stanie jak mi tyn ón w czasie tej ondulacyji urośnie i tyn wykwalifikowany kosmetolog uciecze i jo zostanym sóm na tym stole operacyjnym.

I nie bydzie ani kosmetologa ani połówki włosów.
    to se ne vrati a bylo to výborné!

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał warzónka Zobacz post
    A wiela kosztuje depilacja tam w tym ónym miescu?..........
    W tym "ónym miejscu" to se sóm wyszkubej kombinaczkami, jyny dej se pozór byś nie wyszkuboł przez przipadek luloka.

Mieszka w
    bajecznym miejscu ...
    Ja robiłam w BB. 3 zabiegi wystarczyły mi na 2 sezony. Teraz cosi tam już odrasta więc na jesień pomyślę o ponownym zabiegu. Może gdzieś bliżej. Jak ktoś chce sobie zrobić to teraz jest na to dobra pora coby zdążyć przed latem. Pomiędzy zabiegami musi być min miesiąc przerwy a skóra absolutnie nie może być opalona.

Depilacja laserowa w lecie to nie najlepszy pomysł, trzeba chronić naświetloną skórę przed słońcem. Więcej o pielęgnacji skóry po zabiegu laserowej depilacji przeciwwskazań też jest kilka, warto poczytać
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 09-05-2016 o 16:42 Powód: linki

Ja sobie chwalę jestem po 3 zabiegu i efekty są rewelacyjne,
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 16-06-2016 o 14:38 Powód: linki

U mnie laser odpada, bo jestem blondynką. Ale epilfree daje podobne efekty, więc co jakiś czas powtarzam.

Ja robiłam epilacje, jestem zadowolona

Takie zabiegi najlepiej realizować w dużych miastach

A to na pewno! W dodatku w miejscach, które się w tym specjalizują, a nie w małych salonach kosmetycznych.

Uprawnienia