Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Temat: Podwójne życie przedmiotu

Podwójne życie przedmiotu

Są rzeczy,których szkoda nam wyrzucać,co więcej mogą one znów stać się ozdobą naszego domu,czy ogrodu...wystarczy niebanalny pomysł i troszkę chęci...a powstaną cudeńka.

Jestem bardzo ciekawa,czy macie w Waszych domkach takie przedmioty,które własnoręcznie odnowiliście i jesteście z nich dumni,bo są oryginalne i niepowtarzalne.
    Jeśli macie takie cudeńka,to proszę pochwalcie się nimi tutaj

A tu kilka propozycji z netu,choć przyznam,że osobiście nie odważyłabym się na takie "coś" w moim domu:

Ostatnio edytowane przez konwalia ; 07-10-2011 o 21:41

krilady.
    Guest
    Fajny temat
    Raczej nie mam takich rzeczy mimo, że lubię taki coś....choć graciarstwa to ja nie lubię, a zbiera mi się coraz więcej i więcej... Jak będę coś miała takiego to Wam pokażę

...i inspiracje,mniej kontrowersyjne,ale bardzo ciekawe:

Te stoliki z palet niedawno gdzieś znalazłam w necie. Strasznie chciałabym taki zrobić, ale nie będę miała gdzie go postawić (po prostu nie będzie się komponował). Wśród cyklu o drugim życiu palet widziałam jeszcze lampę, taką duuużą. Jutro poszukam bo teraz już pora spać

cudeńka ze zwykłych palet,może kogoś to zainspiruje

Ale ten kwietnik z europalety jest naprawdę extra

Huśtawka ze starego krzesła,też fajna
    Ostatnio edytowane przez konwalia ; 14-10-2011 o 20:22

A tutaj coś dla sympatycznego

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40

Torba wykonana ze starych opon to świetny pomysł na prezent dla kogoś, kto przywiązuje wagę do ochrony środowiska. Ten produkt jest jedną z wielu przeróbek, jakie można znaleźć w sklepie English Retards.

krilady.
    Guest
    Takie coś znalazłam, bardzo mi się podoba

---------- Post dodany o 13:08 ---------- Poprzedni post dodany o 13:06 ----------

Hihi, albo takie czajniczki

fajne to z tych konewek

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Drugie życie....butelki

Uprawnienia