Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Temat: Podwójne życie przedmiotu

czeluściach foruma
    Heh, mnie interesuje plac zabaw Właśnie z opon można zrobić coś innego czego nie ma gdzie indziej a frajda wielka! Szukam pomysłów i inspiracji..

Mieszka w
    Między piekłem a niebem...
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Krilady* Zobacz post
    Heh, mnie interesuje plac zabaw Właśnie z opon można zrobić coś innego czego nie ma gdzie indziej a frajda wielka! Szukam pomysłów i inspiracji..
    Wejdź na podany link, jest tam kilka pomysłów...
    Życie jest przygodą dla odważnych - albo niczym...

H. Keller

bo ja wiem , wszędzie mnie pełno
    Wyprać ,suszyć I nie używać powtórnie do tych samych celów

- - - Dopisano - - -

Oszsz kuź.. lepiej tak ,będę już grzeczniutki że cho cho

Wasze pomysły bardzo podobają mi się wasze pomysły. Ja uwielbiam klasyczne rozwiązania - moja babcia ręcznie robiła koronkowe serwetki, które do dziś służą mi za ozdobę stolików w mieszkaniu. Takie serwetki bardzo kojarzą mi się ze stylem prowansalskim, zwłaszcza jeśli oprócz nich dom zdobi lawenda. Ostatnio tutaj (...) znalazłam wytyczne tego stylu i skorzystałam z tych propozycji, by wzbogacić moje mieszkanie. Od razu poczułam klimat słonecznej Prowansji!
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 16-03-2016 o 10:30 Powód: link

kurcze muszę przyznać, że ludziska macie nie tylko pomysły ale i niezłe talenty! Mówię to z nieskrywanym podziwem bo wiem, że ja raczej nie ma takich zdolności manualnych czy wręcz artystycznych więc szacun T co mogę powiedzieć to to, że moje pociechy nadają drugie życie swoim pościelom dziecięcym tzn. jak już im się znudzą to wymuszają na mnie kupno kolejnej, nowszej a stare wykorzystują do zabawy tzn. robią sobie z nich namioty czy wręcz domki czy to w domu czy na dworze w ogrodzie. Mnie się podoba dzieciom jeszcze bardziej Ot taki mały przykład drugiego życia wydawałoby się mało przydatnej. Niby nic a cieszy.
    Ostatnio edytowane przez Natasza Gorzołka ; 20-04-2016 o 13:40 Powód: link reklamowy

Stare metalowe miski mojej babci trafiły do ogrodu jako doniczki

Kajów koło Gdziejowa
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    yy... wygląda to troche dziwnie i nieestetycznie... wolalabym już jakieś słoiki albo coś w tym stylu kojarzy mi się z rurą od kanalizacji xD

Cytat Napisał kamyki_80 Zobacz post
    kojarzy mi się z rurą od kanalizacji xD
    No nie mów
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Uprawnienia