Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Konto w czeskim banku

Konto w czeskim banku

Witam

Jako że często zdarza mi się wykonywać jakieś drobne robótki dla mieszkańców Czeskiego Cieszyna i okolic chciałbym założyć konto w czeskim banku.
    Jako mieszkańcowi Cieszyna takie konto byłoby mi przydatne również z rożnych innych względów.

Czy ktoś z szanownych forumowiczów próbował może już założyć sobie takie konto? Jak to wygląda formalnie, czy nie nie mając w Czechach miejsca zameldowania mogę takie konto bez problemu założyć?

Z góry dziękuje za pomoc

pozdrawiam

koszty?

a orientuje się ktoś jakie sa koszty prowadzenia konta w czeskim banku?
    jakiś czas temu chcialem założyć konto w raifesen i zrezygnowałem bo koszt miesięczny był 270kc...
    Znacie może tańsze oferty?

ceska sporitelna czy jakoś podobnie. konto chyba za jakieś 50-70 kc

proszę o kontakt, to Panu powiem co i jak dokładnie. Znam się w tym temacie. Darmowe konto mogę załatwić od ręki. 506370783

Tych darmowych chyba już nie ma ale mogę się mylić. Postovni sporitelna kiedyś miała darmowe konta, teraz 50 Kc/msc. Trzeba mieć jakiś czeski adres do korespondencji, może być na kogoś.

Witam,odświeżam temat,znalazłem sobie robotę w Czechach i chciałbym się dowiedzieć w jakim banku aktualnie można założyć najlepsze konto,nie musi to być konto internetowe,wystarczy mi że będę mógł wypłacić pieniądze w każdym bankomacie,jakie są orientacyjne miesięczne koszty takiego konta,dzięki za odpowiedz

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia