Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Ogłoszenia !

Cieszyn

Ogłoszenia !

Witam serdecznie. Mam taką propozycje odnośnie ogłoszeń płatnych. Czy nie lepiej by było jakby takie ogłoszenia były zawsze na początku strony w ogłoszeniami Ostatnio dodałem takie ogłoszenie i w kilka chwil było już na 2-3 stronie ogłoszeń. Jest to trochę nie uczciwe skoro płace a inni nie i dodają ogłoszenia zupełnie bezsensowe. Jeśli to poprawicie to z pewnością będzie więcej osób, które będą dodawały ogłoszenia płatne. Poza tym proponuje zmianę formatu niewyświetlanych ogłoszeń. Najlepiej coś w stylu www.olx.pl - wszystko jasne i czytelne. Pozdrawiam.

Ok widzę, ze w nowej wersji zostało to poprawione, przynajmniej po części.
    Nie możecie zrobić, ze ogłoszenia płatne są wyświetlane w kategorii, do której zostały dodane.
    A strona główna z ogłoszeniami powinna być inaczej opłacana. I dlaczego tylko 6h czy jak place to tylko na 6h ? Bez przesady.

Jeszcze raz proponuje zmianę wyświetlanych ogłoszeń i ich czytelności !

Cytat Napisał PHOTO-EXPERT Zobacz post
    Ostatnio dodałem takie ogłoszenie i w kilka chwil było już na 2-3 stronie ogłoszeń. Jest to trochę nie uczciwe skoro płace a inni nie i dodają ogłoszenia zupełnie bezsensowe.
    Ogłoszenia są ciągle monitorowane przez pracowników ox.pl jednak jeśli użytkownik zauważy jakąś nieprawidłowość np. ogłoszenia komercyjne dodane jako darmowo może nas o tym fakcie poinformować http://portal.ox.pl/?p=kontakt

Nie możecie zrobić, ze ogłoszenia płatne są wyświetlane w kategorii, do której zostały dodane.
    Po wejściu do danej kategorii ogłoszeń np. http://ogloszenia.ox.pl/29,uslugi-inne.html - na początku listy promowane są ogłoszenia płatne dodane dla danej kategorii. Strona główna ogłoszeń promuje ogłoszenia płatne z wszystkich kategorii.

Cieszyn
    Cytat Napisał pat15 Zobacz post
    Ogłoszenia są ciągle monitorowane przez pracowników ox.pl jednak jeśli użytkownik zauważy jakąś nieprawidłowość np. ogłoszenia komercyjne dodane jako darmowo może nas o tym fakcie poinformować http://portal.ox.pl/?p=kontakt
    Ok. Od teraz pobawie sie w Administratora ogłoszeń. Zobaczymy ile tego sie nazbiera....

Kolejne pytanie:
    Dlaczego koszt sms-a to 3,69zł a do wykorzystania mam tylko 2,46...

Dlaczego koszt sms-a to 3,69zł a do wykorzystania mam tylko 2,46...
    Odpowiedź z działu ogłoszeń: Różnica ta wynika z prowizji dla pośrednika płatności.

"Premium SMS o wartości 3 zł (3,69 zł z VAT) - daje możliwość zamieszczenia jednego ogłoszenia na Ox.pl"

Cieszyn
    Odpowiedź z działu ogłoszeń: Różnica ta wynika z prowizji dla pośrednika płatności.

"Premium SMS o wartości 3 zł (3,69 zł z VAT) - daje możliwość zamieszczenia jednego ogłoszenia na Ox.pl"
    ok.
    A Dlaczego nie ma o tym żadnej informacji Zmieńcie to bo komuś może się to nie spodobać. Ja tez świadczę usługi i co by było jakby klient do mnie przyszedł zapłacił 100zł a fakturę bym mu wystawił za 80zł ? Trochę nie fair to jest ale mam nadzieje, że to się zmieni.
    P.S. Już nigdy nie napisze do redakcji................... bo szybciej dostane odp na Forum

Ale są 2 rodzaje ogłoszeń..... zwykłe płatne i wyróżnione.... I też nie pisze, które.....

ok.
    A Dlaczego nie ma o tym żadnej informacji Zmieńcie to bo komuś może się to nie spodobać. Ja tez świadczę usługi i co by było jakby klient do mnie przyszedł zapłacił 100zł a fakturę bym mu wystawił za 80zł ? Trochę nie fair to jest ale mam nadzieje, że to się zmieni.
    P.S. Już nigdy nie napisze do redakcji................... bo szybciej dostane odp na Forum

Ale są 2 rodzaje ogłoszeń..... zwykłe płatne i wyróżnione.... I też nie pisze, które.....
    W tej sprawie myślę, że najlepiej będzie jak skontaktujesz się z Panem Andrzejem odpowiedzialnym za dział reklam na OX.pl
    Telefon: 033 851 36 51

Cieszyn
    ok. Ale nie chce mi się znowu tego tłumaczyć może Pan Andrzej przeczyta ten post i podejmie sam jakieś kroki w tej sprawie.

ok. Ale nie chce mi się znowu tego tłumaczyć może Pan Andrzej przeczyta ten post i podejmie sam jakieś kroki w tej sprawie.
    No jak już uważasz W razie czego jak zadzwonisz na pewno szybciej się wyjaśni

No jak już uważasz W razie czego jak zadzwonisz na pewno szybciej się wyjaśni
    To dobre było pat15 .... mistrz ciętej riposty

Proponuję wprowadzić możliwość wyszukiwania aut wg rocznika i ceny, tak jak to jest w innych portalach ogłoszeniowych.

Uprawnienia