Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 104 z 104

Temat: Prawo jazdy od Kowalika

Witam wszystkich jestem z wami od dnia kiedy usłyszałam o tej sprawie w radiu . śledzę wasze wpisy bo jestem w podobnej sytuacji jestem z innego województwa ale sprawa taka sama mianowicie badania lekarskie też byłam na zeznaniach w zeszłym rok w czerwcu i czekam co będzie dalej . Mam nadzieję że nasz starosta będzie bardziej poinformowany i poprosi o aktualne badania . Bardzo się cieszę że wasza sprawa wyjaśnia się pozytywnie . I mam wielką prośbę jeśli w moim przypadku tez będą stwarzać jakieś problemy czy mogę liczyć na waszą pomoc .gdzie się udać itd... Pozdrawiam wszystkich.

Myślę że panowie i panie siedzący na stołkach przy biurkach ( ze szczególnym uwzględnieniem wyrazu siedzący ) krzywdy nie dadzą sobie zrobić a i premia by się im przydała więc kary nie będzie. Korzyści dla nas? mogliśmy obserwować przejaw skrajnego cynizmu i głupoty a to przecież bezcenne (przepraszam ale też chyba stałem się cynikiem). Skoro nikt za to nie poleci, to całkiem słusznym wydaje się gdy już powstanie stowarzyszenie aby starosta cieszyński (dla mnie nie jest to błąd ortograficzny widać nie zasłużył aby pisać z dużej litery) dostał w nagrodę "Złotego Ryja" za wydawane w duchu prawa decyzje kontakt do mnie dałem wcześniej

Czyli okazuje się, że z powodu błędnych decyzji Starostwa ludzie tracili pracę, wydawali mnóstwo pieniędzy na adwokatów, niektórzy na rozpoczęcie nowych kursów (co też było niezgodne z prawem w takim razie), na pana Kowalika spadło wiele oszczerstw, czego nie byłoby gdyby Starostwo normalnie podeszło do sprawy i poprosiło zgodnie z prawem o doniesienie orzeczeń lekarskich. Myślę, że ogólne straty poniesione przez wszystkie osoby które w jakikolwiek sposób były zamieszane w sprawę można liczyć w dziesiątkach tysięcy złotych. Kto za to zapłaci? A co z zainteresowaniem mediów? Teraz jakoś nie ma nagłówków na pierwszych stronach w internecie i gazetach o tytułach: "znów SKO podważa decyzję Starostwa- tracą na tym zwykli ludzie" albo "błędne decyzje Starostwa, a co z odpowiedzialnością urzędników?" albo "Ups pomyłka- Starostwo oddaje bezprawnie odebrane prawa jazdy". Dlaczego o tym nie słychać? Pewnie nikt więcej się nie dowie poza kręgiem osób bezpośrednio zainteresowanych bo po co?- to się nie sprzeda, a o sprawie Stanisława K. i odbieraniu praw jazdy mówił cały powiat.... ot taka polska rzeczywistość. Pozdrawiam wszystkich. A co z tym stowarzyszeniem chętnie dołączę.

Witam. Odnośnie stowarzyszenia tak jest to aktualne. Panie/i eskimos w związku z informacją o chęci dołączenia proszę o kontakt biuro@prafix.pl dane kontaktowe na www.prafix.pl pozdrawiam. Co do zainteresowania mediami no cóż jak zwykle słomiany zapał i nie kończenie zaczętych tematów.

Uprawnienia