Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 104

Temat: Prawo jazdy od Kowalika

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Starczy wszystkich kursantów z tego okresu na koszt pana K poddać badaniom odpowiedniego lekarza, a nie odbierać im prawka.

Jest taki sam temat na Forum Miasta Wisły, gaja prosi o kontakt osoby pokrzywdzone przez pana K.

A mogłabyś podesłać link bo nie mogę znaleźć tego posta...

Cytat Napisał gumisiek Zobacz post
    A mogłabyś podesłać link bo nie mogę znaleźć tego posta...
    http://forum-wisla.pl/viewtopic.php?...52a54f12d5c3b8

ludzie musimy zacząć jakoś działać, wina nie jest nasza a my musimy ponosić tego konsekwencje. Tyle pieniędzy, stresów, zmarnowanego czasu ma pójść w błoto Nie wyobrażam sobie kolejny raz zapisywać sie na prawko i znów za wszystko płacić z własnej kieszeni. Już nawet myślałam żeby sprawę ta rozgłosić w mediach tylko trzeba było by mieć 100 % pewność że my mamy racje. Ja osobiście odwołuje sie do sadu poprzez doradce prawnego. No a prawko już wysłałam pocztą

A więc.
    Napisałem Odwołanie do Samprządu Kolegium Odwoławczego w BB za pośrednictwem Starostwa i dołączyłem badania Lekarskie które odrazu zrobiłem.
    Jaki miałbym cel ukrywania tego jak jest się młodym i zdrowym
    Czekam teraz na decyzję Kolegium.

---------- Post dodany o 14:32 ---------- Poprzedni post dodany o 14:30 ----------

KATI.
    "No a prawko już wysłałam pocztą "
    - Po co go wysyłasz ? odwołałaś się od decyzji , jeśli w terminie nie musisz oddawać prawka . bo sprawa w toku.
    wezwanie : " Od niniejszej decyzji przysługuje prawo do odwołania:
    Nigdzie nie napisali że prawo jazdy tracimy w trybie natychmiastowym .
    Źle zrobiłaś.

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    No to fakt - macie przerąbane :/

Lekarza, który wystawił takie lewe papiery też trzeba by było pociągnąć do odpowiedzialności.

DarkStar

radziłeś sie kogoś żeby sie odwoływać do tego Kolegium?

Ja prawko oddałam za poleceniem Doradcy. Znajoma której tez odebrali prawko dowiedziała sie w Starostwie że jeżeli prawka nie odda to nic jej z tego bo ono i tak po iluś tam dniach ma być unieważnione.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Może OX zajmie się tą sprawą. Co media to media.

Apel do Pata.

Patuś rusz głową i pogoń swoich kolegów z firmy, by zajęli się wyjasnieniem tej sprawy. Niech pochodzą, popytaja, powkurzają kogo trzeba, bo szkoda ludzi.

Kati
    Tak poradziłem się Adwokata. - stwierdził że jest masa uchyleń w tym postępowaniu i jeśli apelacja w Kolegium nie pomoże na 100% sprawa wygrana będzie w sądzie Administracyjnym.

jan_122
    Dziękujemy za wstawienie się może Portal OX nam pomoże w tej sprawie.

Pozdrawiam.
    Darkstar

DarkStar tez słyszałam ze jak do sądu Administracyjnego składa sie grupowo sprawe to łatwiej i szybciej jest ja wygrać.

jan_22 dobry pomysł. Portal ox moim zdaniem mógłby wiele zdziałać i nam pomóc.

Uprawnienia