Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Temat: Pomysł na własny interes

Pomysł na własny interes

Wiem , że jest dużo ludzi którzy skrytykują to co napisze... ale krytykowac jest zawsze łatwiej niż pisac dobrą opinie.
    Jesli ktos byłby zainteresowany praca we własnym domu to zapraszam

http://zdroweczko.letnet.pl/

A gdzie ten własny interes?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Dyszol - na stronie jest zakladka zarabiaj z Sigma

Mam rozumieć,że jeśli chce ktoś coś zarobić to coś musi dalej komuś pocisnąć

W zakładce zarabiaj z sigmą piszę to samo co we wszystkich ogłoszeniach oferujących podobną prace. Czyli bajer.

Jesli sie myle napisz, proszę, jednym zdaniem co to za praca. Stanowisko,rodzaj wykonywanych czynosci,zakres obowiązkow, forma wynagrodzenia.
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Jest to legalna praca, na podstawie umowy

Zaczynając pracę nie musimy zakładać działalności gospodarczej

Nie wykupujemy franczyzy

Praktycznie nie mamy konkurencji

Firma dostarcza gotowe narzędzia. Nie musisz znać się na sprzedaży i marketingu!

Działasz przez Internet, nie musisz wychodzić z domu, żeby zacząć zarabiać! Ale dobrze od czasu do czasu wyjsc i spotkac sie z klientami twarza w twarz.

Oferujemy atrakcyjny produkt, rynek rosnący średnio 30% na rok,nic nie zamawiamy, nic nie składujemy ponieważ sprzedajemy usługi.

Nasza gratyfikacja zależna jest od tego ile zrobimy. Zasady są proste, jasne, firma wypłaca pieniądze w terminie.

Masz 20 dniowy DARMOWY okres próbny, aby dowiedzieć się czy praca Ci odpowiada, czy się do niej nadajesz, więc nie zaszkodzi spróbować!

Wiecie dużo pisać... lepiej się samemu przekonać.

P. S. gdzie ten własny interes? . Każdy pracuje na siebie I sam sobie wypracowuje dochód. jest szefem dla siebie z czasem i dla innych.

Zapraszam na okres próbny. on do niczego nie zobowiązuje, jeśli uznacie ze to nie dla Was Wasze konto zostanie usunięte z bazy i tyle.

Cytat Napisał chłopak Zobacz post
    Dyszol - na stronie jest zakladka zarabiaj z Sigma
    Wiem, ale wciąż nie widzę nic o własnym interesie..

---------- Post dodany o 13:11 ---------- Poprzedni post dodany o 13:09 ----------

Cytat Napisał ja to ja Zobacz post
    P. S. gdzie ten własny interes? . Każdy pracuje na siebie I sam sobie wypracowuje dochód. jest szefem dla siebie z czasem i dla innych.
    Aha, nie zauważyłem tego. Tak czy siak to system prowizyjny, więc biznes nie taki własny.

---------- Post dodany o 13:12 ---------- Poprzedni post dodany o 13:11 ----------

Jest to legalna praca, na podstawie umowy
    Jakiej umowy?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Każdy impretuje to jak chce. Ja moja prace traktuje jak własny interes. Bo nikt mi nic nie każe.Pracuje kiedy chce i jak chce. Mogę liczyć na wsparcie zespołu ale tu nic nie jest pod przymusem.

krilady.
    Guest
    A co to znaczy "okres próbny darmowy"

Każdy impretuje to jak chce. Ja moja prace traktuje jak własny interes. Bo nikt mi nic nie każe.Pracuje kiedy chce i jak chce. Mogę liczyć na wsparcie zespołu ale tu nic nie jest pod przymusem.
    Ok, ok. A jaka umowa?

http://www.sigmapro7.com/ tu macie bezpośrednio do tej firmy to jak dobrze myślę to zrobiłeś stronę aby zbierać użytkowników i mieć z nich prowizje ? I cały system polega na zbieraniu klientów do tej firmy sigma ty dostajesz prowizje od każdego kto się zapisze ?

Uprawnienia