Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Temat: Pomysł na własny interes

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    A co to znaczy "okres próbny darmowy"
    Że możesz za darmo popracować ;D

Dokładnie to jest bezpośredni adres do firmy http://www.sigmapro7.com . Tak na tym polega praca. Na szukaniu partnerów oraz klientów dla firm. Firma w szybkim tempie sie rozwija i zdobywa coraz wiecej klientów oraz partnerów. Dostaje prowizje od każdego ale nie tak jak we wszystkich mlm ze od jednego pozyskanego klienta jednorazowa prowizja ale mam zagwarantowane pieniądze miesiąc w miesiąc przez rok za raz pozyskanego klienta/partnera ponieważ każdy spisuje roczna umowę czy o prace czy o opiekę.

Pytasz o darmowy okres próbny.
    Nie ponosisz żadnych kosztów.
    Po okresie próbnym jeśli zdecydujesz sie na współprace wykupujesz dla siebie pakiet zdrowotny - to taka wizytówka, forma potwierdzenia, ze ty tez w tym sie leczysz. Możesz wtedy korzystać z usług signum do woli w całej Polsce.

Pakiet trzeba wykupić bo to tak jak mówiłbyś ze tylko bmw sa najlepsze i tylko takie można czy nawet trzeba kupować a sam jeździsz nie wiem.. np VW.

Wykupienie takiego pakietu zwraca sie po okolo 1,5 miesiąca. Przynajmniej mi sie tak zwróciło.
    Na większe dochody trzeba po prostu sobie zapracować. Nie ma płacy bez pracy i nie liczmy na to ze firma rozdaje pieniądze na prawo i lewo. Trzeba trochę czasu i checi a zyski pojawia sie szybko i to nie małe.

---------- Post dodany o 13:07 ---------- Poprzedni post dodany o 13:01 ----------

A i jeszcze kwestia umowy.
    Jest to umowa zlecenie podpisywana na rok. W tym masz opieke abonamenotowa rowniez na rok.

Możesz opisać swoją pracę?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ja już opisałam moją prace. Również pisanie na tym forum to forma mojej pracy. Pisze rożne ogłoszenia. Zdobywam klientów opieki medycznej oraz ludzi do współpracy chcących zarobić. Zarobic LEGALNIE i UCZCIWIE.

Jest wiele możliwości. Mozna sie skopić tylko na internecie i pracować tylko tam... ja wyszłam trochę dalej bo to daje większe efekty a co za tym idzie i pieniądze. Przeszłam kilka szkoleń,m.in do obsługi firm, szkolenia zapewnię firma. Sa to szkolenia bezpłatne. Materiały którymi się posługujemy także są bezpłatne. Każdy partner posiada swoje biuro on-line.
    Praca jest tyle fajna ze pracujesz kiedy chcesz i kiedy możesz. Nikt Ci nie każe zrobić tego i tego w wyznaczonym czasie. I ważne z każdego klienta/partnera ma się zysk miesiąc w miesiąc przez rok.

Cóż mogę więcej napisać. Trzeba samemu spróbować i się przekonać

no czyli pociskanie kitu. Im wiekszej liczbie Go pocisniesz tym wieksza masz kase,a wlasciwie zarobek.
    Ot i cala filozofia.
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

A jednak znalazła się osoba, która to skrytukuje. Wiesz wogole czym zajmuje się firma sigma. i czym jest opieka medyczna signum? Zachecam do zapoznania się z oferta. A potem możesz napisac , że to pociskanie kitu.
    Gdyby to byl kit to ludzi nie wykupywali by z roku na rok opieki. a ludzi ktorzy to robia jest coraz wiecej. Poniewaz opieka signum to Ponieważ nie pytamy o stan zdrowia! Każdy od 1 minuty życia może być objęty opieką
    Zapewniamy tylko KOMPLEKSOWĄ opiekę medyczną, nie minimalne ubezpieczenie.
    Selekcjonujemy NAJLEPSZE placówki medyczne. Stawiamy na jakość, a nie na ilość.
    Koszt miesięcznego abonamentu jest mniejszy od 1 prywatnej wizyty u lekarza, a zazwyczaj na 1 wizycie nasze leczenie się nie kończy! Za cenę abonamentu mamy dostęp do WSZYSTKICH lekarzy specjalistów, nie tylko do jednego!
    Prócz tego
    SZYBKO, bez lekceważącego odsyłania Cię od jednych do drugich drzwi

TANIO, bez ukrytych kosztów, bez niekończących się dużych wydatków na kolejne wizyty i badania

FACHOWO i u dobrych specjalistów

TERAZ, nie za 4 czy 8 miesięcy

INDYWIDUALNIE, bo tylko takie powinno być podejście do pacjenta

WYGODNIE i przyjemnie, bez stresującego oczekiwania od wczesnego świtu w kolejce do rejestracji

PROFESJONALNIE i KONKRETNIE, na określoną godzinę

NOWOCZEŚNIE, bo każdy pacjent zasługuje na najlepsze leczenie

KOMPLEKSOWO, bo tylko takie leczenie ma sens

DOSTAJESZ OD RAZU TO, ZA CO ZAPŁACIŁEŚ, a zatroszczy się o to wyspecjalizowany personel medyczny

DECYDUJESZ TY, bo masz prawo wyboru miejsca leczenia spośród 900 najlepszych placówek w całym kraju

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG, potwierdzona certyfikatem

Jakbys ktos jeszcze miał wątpliwosci czy to kit to piszcie śmiało

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Żeby uzyskac równowagę, proponuję żeby wypowiedział się ktoś kto już skorzystał z usługi tej firmy...
    Bo czasem jest tak, że coś wygląda lub brzmi pięknie a po bliższym przyjrzeniu prawda jest zupełnie inna...

Super pomysł. Bo mój przykład nie bedzie dobry. No bo powiecie, ze musze chwalic. U nas w Cieszynie jest gorzej bo nie ma opieki signum, najblizej jest w Bielsku lub Jastrzebiu a ludzie z tamtych miejscowosci raczej tu nie zagladaja.
    Mogę dodac, że juz za kilka tyg jak wszytko pojdzie dobrze w Cieszynie tez bedzie kilka placowek <dwie może trzy>. Czas i zainteresowanie opieką cieszyniaków pokaże.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG, potwierdzona certyfikatem
    Jakim certyfikatem?

A powiedz mi, tak przykładowo - ktoś ma problemy ze wzrokiem i czeka go operacja oczu. W NFZecie poczeka rok, albo dwa. Jak to jest u Was?

Inny przykład - z ciążą, czyli tematem bardzo delikatnym. Kobieta chce chodzić na kontrolę co tydzień - może?

Co z nagłymi przypadkami?

---------- Post dodany o 14:26 ---------- Poprzedni post dodany o 14:25 ----------

Cytat Napisał ja to ja Zobacz post
    juz za kilka tyg jak wszytko pojdzie dobrze w Cieszynie tez bedzie kilka placowek <dwie może trzy>
    O które placówki chodzi?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Witam..Czytam sobie Wasze wpisy i chialabym sie wypowiedzic w kwestii Opieki abonamentowej Signum.

Pol roku temu wykupialam pakiet przez internet ,poniewaz mam problemy zdrowotne.
    Wiem ze tu na miejscu dopiero za miesiac bede mogla korzystac z placowek medycznych ale i tak jestem zadowolona.Po 1 na jeden telefon umawiam wizyty u lekarzy i to w stosownym dla mnie terminie.Po 2 dojazdy kosztuja owszem ale mam za darmo wliczone badania, opieke pielegniarska i lekarska na najwyzszym poziomie.Jezdze do lekarzy w sumie co tydzien .musialabym bez abonamentu placic 100zl za wizyte,wiec sami pomyslcie.Dobralam przez internet pakiet do mojego stanu zdrowia i w sumie juz w 2 miesiacu zwrocilo mi sie to z nawiazka.
    jezeli checie moge poszukac w ktorym wariancie..bo jest ich 5 sa wizyty u ginekologa czyli prowadzenie ciazy oraz lekarze okulisci.Ja mam wariant srebrny ale moje dolegliwosci sa inne..gorsze..

pozdrawiam :-)

Jezeli moglabym sie dowiedziec jak mozna podjac prace w sigmapro7 to bylabym wdzieczna?

---------- Post dodany o 13:02 ---------- Poprzedni post dodany o 12:19 ----------

Juz sprawdzialm w moich notatkach i umowach.Opieka signum jest udostepniania dla klientow w calym kraju glownie w placowkach polmedu..czyli 4 pod wzgledem wielkosci prywantego operatora medycznego.Dodatkowo pidpisuja umowy z innymi prywatnymi placowkami medycznymi ale na najwyzszym poziomie..wlasnie z certyfikatami jakosci .

Jezeli chcesz miec prowadzona ciaze przez najleppszych lekarzy wystrczy ze wykupisz abonament niebieski..80 zl na miesiac a mozesz i co 2 dzien miec wizyte.badania..opieke wogole,.

Odnosnie operacji oczu to pokrywaja tylko koszt chirurgi dnia jednego.Wiec musisz dobrac abonament u osoby ktora pracuje w sigmapro7.Ja nie mam dostepu do takich informacji.tez bym chialam zaczac pracowac ale nie wiem do kogo sie udac zeby mi pomogl.

Uprawnienia