Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Temat: Pomysł na własny interes

Widze, że już ktos wszystko napisal za mnie. Wybacznie ze dopiero odpisuje ale rota wirus mnie dopadl i cala moja rodzinke wiec nie mialam ani czasu ani sily.

Tak jak Aga88 wizyty w placowkach sa nielimitowane, chodzisz tak czesto jak masz potrzebe. W tym wszytskie badania. mozesz isc do kilku specjalistow w jednym dniu. To wszystko za jeden abonament. Najnizszy 80 zl. To cena za wielu specjalistow i kompleksowe leczenie.
    Co do operacji oczu. To dokladnie jest chirurgia jednego dnia do kwoty 500zl w najnizszym abonamencie reszte trzeba doplacic.

A do Agi zapraszam do współpracy Ciebie i wszystkich ktorzy chcieliby sprobac . Napiszcie do mnie e-maila a odpowiem na wasze wszytkie pytania .

A i jeszcze jakie placowki beda w Cieszynie. Sama jeszcze nie wiem. Na razie to wszystko jest na etapie sprawdzania, negocjacji. itd. Ja mam cicha i wielka nadzieje, że sie uda. Bo jak sobie pomysle o kolejkach do pediatry z moimi dziecmi gdzie czekam nawet 2,3 godz to juz mam ciarki.

moj mail. elasliz@wp.pl

Pozdrawiam[COLOR="Silver"]

Cytat Napisał ja to ja Zobacz post
    Widze, że już ktos wszystko napisal za mnie. Wybacznie ze dopiero odpisuje ale rota wirus mnie dopadl i cala moja rodzinke wiec nie mialam ani czasu ani sily.

Tak jak Aga88 wizyty w placowkach sa nielimitowane, chodzisz tak czesto jak masz potrzebe. W tym wszytskie badania. mozesz isc do kilku specjalistow w jednym dniu. To wszystko za jeden abonament. Najnizszy 80 zl. To cena za wielu specjalistow i kompleksowe leczenie.
    Co do operacji oczu. To dokladnie jest chirurgia jednego dnia do kwoty 500zl w najnizszym abonamencie reszte trzeba doplacic.

A do Agi zapraszam do współpracy Ciebie i wszystkich ktorzy chcieliby sprobac . Napiszcie do mnie e-maila a odpowiem na wasze wszytkie pytania .

A i jeszcze jakie placowki beda w Cieszynie. Sama jeszcze nie wiem. Na razie to wszystko jest na etapie sprawdzania, negocjacji. itd. Ja mam cicha i wielka nadzieje, że sie uda. Bo jak sobie pomysle o kolejkach do pediatry z moimi dziecmi gdzie czekam nawet 2,3 godz to juz mam ciarki.

moj mail. elasliz@wp.pl

Pozdrawiam[COLOR="Silver"]
    gdzie ty chodzisz do pediatry? ja czekam najwyżej 30 min do pediatry to juz jest max chodze z dzieciakami do cieszyna

Ja chodze na kosciuszki do dr Pelar i tam zawsze czekam min 2 godz, chyba ze mam ustalona wizyte kontrolna tydzien wczesniej i jestes zapisana najdalej jako druga.

ja to ja = aga88

Czy tylko dla mnie jest to oczywiste? Elu, na piramidach nie dorobisz się. Tak jak wcześniej pisałaś, pisanie na forum jest Twoją pracą, ale nie obrażaj inteligencji innych użytkowników forum tym, że piszesz pod różnymi nickami. Dziwne, że nagle się pojawia osoba, która nigdy nie napisała żadnego posta i odrazu chce się podzielić opinią o firmie, której usługi chcesz sprzedać. Nie musisz zaprzeczać i tak Ci nikt nie uwierzyć. Naiwnym życzę miłych wycieczek z katarem do B-b.

muzzry moze poprosic administratora aby to sprawdzil. tlumaczyc sie nie bede bo nie mam zamiaru, wierzyc mi tez nie musisz ale nie znam agi88 i ja to ja NIE = aga88.
    Myslisz ze jestem na tyle glupia zeby sama sobie superlatywy dodawac. Czlowieku nie o to chodzi.
    Tlumacza sie winni wiec ja tlumaczyc ci sie nie mam zamiaru.
    Pozdrawiam

Witam.Ktos tutaj chyba mnie pomylil z kims.nie mam malego dziecka i nie musze chodzic do pedriatry Mam inne dolegliwosci i dlatego musze czesto korzystac z wizyt prywatnych bo po prostu musze sie leczyc.! Nie moge czekac pol rpku na wyznaczona wizyte z nfz.

Elu napisz do mnie jak moge podjac z wami wspolprace poniewaz ja widze duze mozliwosci zarobienia pieniedzy poprzez polecanie abonamentow.

Do osoby piszacej ze to piramida..nie prawda.Nie zam struktury firmy ale wiem jedno: maja swietny produkt na rozwiazanie problemow ze zdrowiem i wogole ochrona .Szkody tylko ze tegonam nie zapewnia panstwo polskie.

pozdrawiam i czekam na kontakt

Miałam opiekę medyczną SIGNNUM i szczerze jej nie polecam. Cena nieadekwatna do opłat, brak specjalistów w okolicy. Zawsze musiałam coś dopłacać... Też zostałam wciągnięta w tą piramidę i naobiecywano mi złote góry, a tak naprawdę, to najbardziej zarabiają liderzy na samej górze. Musiałam pisywać na forum pod różnymi nickami, zachwalać polecać, wypisywać brednie, ale w końcu sumienie powiedziało mi dość

Nie zam struktury firmy
    ale....
    Do osoby piszacej ze to piramida..nie prawda.
    Porażające.

---------- Post dodany o 09:38 ---------- Poprzedni post dodany o 09:37 ----------

Cytat Napisał aga88 Zobacz post
    Elu napisz do mnie jak moge podjac z wami wspolprace poniewaz ja widze duze mozliwosci zarobienia pieniedzy poprzez polecanie abonamentow.
    Naprawdę widzisz? Próbowałaś już?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał ja to ja Zobacz post
    Myslisz ze jestem na tyle glupia zeby sama sobie superlatywy dodawac.
    Pozdrawiam
    dokładnie tak myślę...

NO cóż każdy ma prawo myśleć co innego
    Pozdrawiam wszystkich zwłaszcza osobę która podaje nick elasliz, bo wiem ze to nie ona

Uprawnienia