Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 38 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 378

Temat: Rower

Hmm ciekawe co jest powodem - czy brak czasu, zapału ? hmm...

Hej,a kiedy następna wycieczka?Mnie pasuje 1go maja,ale trasa nie dłuższa niż 20km.Tylko,że pogoda ma się ponoć pogorszyć...Jeśli to przeczytasz to odpisz,ja to odczytam w sobotę.

Powiat Cieszyński
    Cytat Napisał pat15 Zobacz post
    Hmm ciekawe co jest powodem - czy brak czasu, zapału ? hmm...
    U mnie np. kiepsko z kondycją w tym sezonie kiedyś to się śmigało, ale może kiedyś przyłączę się w końcu do panów, byleby jakaś pani chętna ze mną była
    W każdym bądź razie inicjatywa bardzo mi się podoba i póki co przeglądam każdą fotorelację z kolejnych wycieczek

A u mnie jest tak, że jak jest czas to brak chętnych na rower a jak nie mam czasu lub chęci to nagle wszyscy chcą jechać

Hej.I co z tą wycieczką?"Mały" czytałeś moje info wyżej-z mojej strony to aktualne.Odpisz.Czekam na odpowiedź dziś do godziny 16tej.Później już nie będę przy kompie.

Ostatnie kilka dni to był czas na przygotowania do maratonu. Tym razem nie startowaliśmy, jechaliśmy jako obserwatorzy.
    Sory "waclaw" że nie odpowiedziałem. Kilka fotek z maratonu " SKODA MTB " Ostrawa 30.04.2011
    Attached Images Attached Images

Jeśli pogoda dopisze następna wycieczka w sobotę lub niedzielę. Najpóźniej w piątek więcej szczegółów. ZAPRASZAM

Kurcze,w ten weekend nie dam rady,jedynie to w piątek (6go maja) mogę.Tak,czy siak zawsze pisz kiedy planujesz następne wycieczki.Ja też jeżdżę na rowerku,ale czysto amatorsko.W tym roku dopiero drugi raz.Teraz byłem 1go maja z kolegami,ale miejscami delikatnie padało.I tak było fajnie.

@Mały, gdyby więcej ludzi wiedziało o tym temacie, to z pewnością też frekwencja na wycieczkach byłaby większa

Myślę że akcję reklamową, musiał by przeprowadzić każdy z nas. Każdy kto tu zagląda, kto czyta wiadomości na forum.
    Trzeba dużo mówić o akcji rowerowej, ale żeby mówić trzeba się przekonać i najpierw z nami spotkać i przejechać.
    Pozdrawiam i ZAPRASZAM.

P.S.
    W sobotę jedziemy w góry, więcej o wyjeździe jutro.

Uprawnienia