Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 28 z 38 PierwszyPierwszy ... 182627282930 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 378

Temat: Rower

Trasa była świetna.. pogoda jeszce lepsza.. troche deszczu trochę błotka, trochę słońca, świetna aura na rowerek. teraz Marku.. twoja kolej zabierz nas na Czechy trzeba objechać czeskie traski.

Dzisiejsza poranna wycieczka.
    Attached Images Attached Images

Wczorajsza popołudniowa przejażdżka. Cieszyn - Moravka - Polka - Slavic - Kaluzny - Tyra - Cieszyn. Na szlaku z Polki do Kaluznego (grzbietem), znalazłem kolejne słupy graniczne Komory Cieszyńskiej (TK) i Frydeckiego państwa stanowego (HF) z XVIII w. Kilka leżących postawiłem pionowo a na Slavicu degustowałem Kofolę.

Świetnie chłopaki! Ćopovana Kofola jest ok ;-). A za ostatnią Małą Fatrę Daniel pełen szacun. Dajcie znać (najlepiej na tel bo mam teraz kipski dostep do neta) gdybyście gdzieś jechali po południu lub w razie jakichś konkretnych planów na weekend. Odbiorę dzisiaj koło z centrowania, zapnę łańcuch i można jechać. Dzisiaj może obrócę jakąś Godulę i przez Szyndzielnię do Rzeki i do domu.

Nasza propozycja na niedzielę 24 czerwca. Wyjazd o godzinie 6.00 z pod pizzerii "Jedynka" a udajemy się w rejon Wisły, w jej bliższe i dalsze okolice. Zapraszam wszystkich chętnych. A może przyłączy się ktoś z Ustronia i Wisły. Więcej info. na telefon.

Mała korekta odnośnie niedzielnego wyjazdu w stronę Wisły. Wyjazd o godzinie -- 7.00 -- miejsce bez zmian.

Dziś po górach, a dokładnie szlakami i ścieżkami pod Baranią Górą.

Sobotnie kręcenie. Wyjazd w nocy, wcześnie rano na Rachowcu (954 m). Potem Laliki, Koczy Zamek (847), Koniaków, Istebna, Stecówka (740) i do Wisły. Razem 130 km.

Cześć,
    ostatnio mam dość dużo roboty więc z planowaniem czegokolwiek jest ciężko. Być może uda mi się coś wolnego wykombinować w tym tygodniu to dołączę do ekipy. Muszę jednak załatwić jedną śrubkę do mocowania bloku w bucie SPD bo zgubiłem w trasie (gdyby komuś zbywała to proszę o cynk bo może być problem z kupieniem akurat takowej).
    Daniel, te mgły w dolinach... rewela. Jak to się mówi... Kto rano wstaje...

Ja po tygodniu siedzenia w aucie i obróceniu Włoch + Niemiec, bez względu na przewidywane męki w tej niedzielnej spiekocie, pognałem przez Leszną, Nydek, Milikov, wspominane kiedyś przez Daniela Sańce Jabłonkowskie na Słowację. Dalej Cadca, Svrcinovec, Istebna, Stecówka i do domu przez Wisłę Czarne. Więcej tutaj -> http://www.cykloserver.cz/tipy-na-vy...etail/?d=91869. Pogoda wspaniała, temperatura już nie bardzo. Lało się ze mnie jak z wiadra. Podjazdy w temperaturze grubo ponad 40st w słońcu. Po drodze chyba z 4 kąpiele w potokach, których czystość wody była do zaakceptowania. Plułem sobie w brodę, że się wybrałem, ale nastrój jak zwykle się zmienił w trakcie powrotu w rozsądnej temperaturze ok 30st. Kilka fotek poniżej...

Wczoraj do Katowic i przy okazji na Trójkąt Trzech Cesarzy

Uprawnienia