Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 38 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 378

Temat: Rower

Wystarczy news na stronie z odnośnikiem tutaj, proste.

O ile nic się nie zmieni i pogoda dopisze, jedziemy w niedzielę 8 maja do Ustronia.
    Wyjazd spod pizzerii "Jedynka" Godzina jeszcze do ustalenia, ale wydaje mi się że 9.00 to nie za wcześnie.

---------- Post dodany o 21:56 ---------- Poprzedni post dodany o 21:50 ----------

Sobota z pod "Jedynki" jedziemy w góry, najpierw do Brennej, a potem na Kotarz i Grabową.

Ja niestety dziś nie mogę.Jeździłem wczoraj.Do następnego razu...

Widać pogoda nam nie wypali, dlatego czy gdzieś pojedziemy może okazać się w ostatniej chwili. Śledźcie wpisy.
    Kilka fotek z dzisiejszej wycieczki.
    Attached Images Attached Images

O 14.00 przy kościółku Św. Jerzego. Jedziemy w okolice Chotebuza ( park archeologiczny ) Proszę zabrać dowód osobisty i kilka koron na (kofole)

Kto nie pojechał, niech żałuje. Było fajnie, choć mocno wiało.
    Attached Images Attached Images

Ja widzę, że tu kilometry ładnie się kręci A frekwencja jak jest coś większa czy niezbyt?

To pytanie pozostawię bez odpowiedzi, było nas dwóch, teraz jest nas troje, co jeździ.
    A posty komentuje dziesięciu HA HA HA

Hehe.... Może uda się z czasem zwiększyć Ile średnio robicie km podczas wyprawy?

W tygodniu jest to około 40km, przez weekend różnie, średnio wychodzi 80km.
    Wszystko zależy od ilości i kondycji jadących, niekiedy jedziemy asfaltem po płaskim, innym razem pchamy się w góry. Zresztą wszystko widać na zdjęciach. Trasę zawsze mamy przemyślaną i wspomagamy się GPS-em, a niekiedy jedziemy na chybił trafił. Zawsze gdzieś dojedziemy.

Uprawnienia