Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Temat: Prezenty...prezenty...prezenty

Prezenty...prezenty...prezenty

Witam wszystkich :-) w prawdzie do świąt jest jeszcze troche czasu ale trzeba myslec o takich rzeczach duzo wczesniej. Macie jakies fajne pomysly na prezenty dla dzieciaczkow,tak do 6 lat )) Czekam na wasze propozycje

Chłopcu karabin a dziewczynce granat

krilady.
    Guest
    Może jakąś grę? A potem można urządzać sobie wspólne wieczory.... Zależy co dzieci lubią Jak jest jakiś "malarz" to może sztalugę (taka mniejszą) z farbami, albo tablicę....

markymark88 - podaj jeszcze swój adres

Moje dzieci "piszą" listy do Mikołaja,potem je zostawiają na parapecie a ja zabieram jak już śpią i stąd wiem co by chciały dostać :-) no i z reguły prezenty są trafione :-D większy problem mam z prezentem dla męża,bo on nie pisze listu do Mikołaja :-( ;-)
    Ale wróćmy do tematu krilady ma rację,wszystko zależy od tego co dzieci lubią i czym się interesują :-) no i od zasobności portfela obdarowującego ;-)

Kiedyś w Kauflandzie można było kupić zestaw do robienia chatki z piernika. Były tam gotowe, piernikowe ścianki i daszek i masa jakich lukrowych, kolorowych ozdóbek Byłam zafascynowana i oglądałam kartonik prawie godzinę.
    Niestety już tego nie ma. Ale może gdzieś na internecie?
    Zdecydowanie jestem za przedmiotami motywującymi do kreatywnej pracy - tak jak wspomniana sztaluga albo gry planszowe. Dla dziewczynek jest masa zestawów do samodzielnego tworzenia biżuterii. Wszystko zależy od budżetu.

Moi chłopcy ze wszystkich zabawek chyba najbardziej byli zadowoleni z klocków mega bloks,to zupełnie podobne do lego,tylko tańsze.Kupiłam im taki uniwersalny zestaw (1000 sztuk,ale im więcej,tym oczywiście lepiej), mają je do dzisiaj , często sobie coś tam budują i maja fajną zabawę.

Ostatnio edytowane przez konwalia ; 31-10-2011 o 19:32

Klocki są nieśmiertelne.

Fajna gra jest "Zgadnij kto to"
    Albo jakieś gry planszowe.

polecam to co mimi: 'zgadnij kto to extra' w zeszłym roku aniołek moim dzieciom przyniósł i nie znudziło im sie to do dziś

ja proponuje zamówić na allegro pegazusa koszt niewielki a frajda fajna

Polecam jeszcze, póki nie jest za późno, najróżniejsze zabawki z drewna produkowane prze firmę Pilch. http://pilchr.pl/index.php/katalog
    Są edukacyjne, zręcznościowe, logiczne, logopedyczne- napawdę fajne, ale... troszku drogie... Ale na pewno na lata!

Uprawnienia