Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Temat: Prezenty...prezenty...prezenty

ja rownież jestem za grami edukacyjnymi albo puzzle czy szachy,warcaby, itp.

Kajów koło Gdziejowa
    Tak się pakuje prezenty (w 12 sekund)

1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Czy to na święta czy inne okazje ważne też, by zaoszczędzić. można to zrobić w bardzo łatwy sposób. Stronka z kodami i rabatami https://kupon.pl/ jest super alternatywą.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał maja77 Zobacz post
    Czy to na święta czy inne okazje ważne też, by zaoszczędzić. można to zrobić w bardzo łatwy sposób. Stronka z kodami i rabatami https://kupon.pl/ jest super alternatywą.
    Ty jeszcze nie wiesz, że kody są po to by przepłacać i cieszyć śię że taniej kupiliśmy...

Fajnym prezentem może być wizyta na torze gokartowym, szczególnie, że takie miejsca dostarczają sporo zabawy oraz adrenaliny osobom w różnym wieku . Jednym z lepszych otwartych torów z jakimi można spotkać się podczas wizyty w stolicy naszego kraju, jest Kartingowy Narodowy -(...). Zadbany, przystosowany dla dzieci, trudno o lepszy.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 20-03-2017 o 20:11 Powód: link

Mam rozumieć, że jest to wiadomość dla mieszkańców Warszawy i okolic?

Co myślicie o takiej żarówce dla chłopaka na urodziny? (..) on uwielbia takie gadżety
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 20-03-2017 o 20:11 Powód: linki

Okolice Cieszyna
    Chyba żartujesz. Prezentem za 7,99 chcesz zrobić swojemu ukochanemu przyjemność i to na jego urodziny? Gdzie on sobie tę żarówkę wkręci?

Tez mnie to zaciekawilo. Moze ma jakas lampke nocna czy cos takiego hehe nie wnikam. Ja ogolnie mam slaba glowe jesli chodzi o wybor prezentow. Chyba bardziej od rzeczy materialnych wolalabym cos przezyc .. gdzies pojechac .. cos nowego zobaczyc. Moze uda mi sie namowic swojego chlopaka chociazby na wyjazd gdzie na dlugi majowy weekend. Nie jestem jakas super wybredna, wystarczylaby mi dla przykladu Warszawa .. przeciez mozna sie tam dobrze zabawic, prawda? Nie wiem tylko jak sprawa z wynajeciem jakiegos lokum by wygladala, nie mam tam zadnych znajomych i slabo sie orientuje gdzie cos wynajac. Macie jakies wskazowki dla mnie?

Cytat Napisał Landa Zobacz post
    Fajnym prezentem może być wizyta na torze gokartowym, szczególnie, że takie miejsca dostarczają sporo zabawy oraz adrenaliny osobom w różnym wieku ....
    Dla spokojnego fana motoryzacji lepszy prezent to gadżet do samochodu, polerowanie felg albo lakieru (...) bardziej przyziemne prezenty.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 15-05-2017 o 16:32 Powód: linki

Uprawnienia