Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 377 z 377 PierwszyPierwszy ... 277327367375376377
Pokaż wyniki od 3,761 do 3,767 z 3767

Temat: Ponarzekajmy...

Nie ma co narzekać . Mam taka myśl

Wyobraź sobie jakie piękne byłoby życie, gdyby przebiegało odwrotnie niż dotychczas.
    Zaczyna się od tego, ze kilku eleganckich gości przynosi cię w skrzyneczce i od razu trafiasz na imprezę.
    Żyjesz sobie spokojnie jako starzec w domku. Stajesz się coraz młodszy. Pewnego dnia dostajesz odprawę w postaci grubszej gotówki i idziesz do pracy. He! Pracujesz jakieś 40 lat i poznajesz uroki życia.
    Zaczynasz pić coraz więcej alkoholu, coraz częściej chodzisz na imprezy, coraz częściej uprawiasz seks. Jak już masz to opanowane, jesteś gotów trafić na studia. Potem idziesz do szkoły. Coraz mniej od Ciebie wymagają, masz coraz więcej czasu na zabawę.
    Robisz się coraz mniejszy, aż trafiasz do hmmm, gdzie pływasz sobie w cieple przez 9 miesięcy wsłuchując się w uspokajający rytm bicia serca. A potem naglę BĘC i Twoje życie kończy się orgazmem.
    I czy tak nie byłoby lepiej i przyjemniej?

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Jeszcze dopisz jak widzisz pochówek, chyba nie w gumce
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    chyba nie w gumce
    Ojapierdyolehehe
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Heh , dopasuj sobie jakąś wersję

Priv gabinet OX-Beskidy!!
    Wpisów
    9
    No i co Chuj
    uważaj czego pragniesz

Jakie to męskie. Zaimponowałeś mi.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał ibis Zobacz post
    Zaimponowałeś mi.
    Jakoś mnie to nie dziwi
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Uprawnienia