Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Koreczki

krilady.
    Guest

Koreczki

Macie jakieś sprawdzone przepisy na koreczki?

Moje ulubione: kostkę sara feta zawinąć w plasterek łososia wędzonego i nadziewać na wykałaczkę- u góry oliwka, zawiniętą fetę, postawić na plasteku ogórka... mniam...

---------- Post dodany o 12:07 ---------- Poprzedni post dodany o 12:01 ----------

No i uwielbiam koreczki- zamiast oklepanych sałatek i zimnej płyty... Raz zrobiłam imprezkę koreczkową. Jak będę mieć trochę czasu, to może coś napiszę. Ale też czekam na jakieś fajne pomysły...

krilady.
    Guest
    No właśnie...ja teraz zrobiłam takie tradycyjne: śledziuch, ogórek i cebulka marynowana..., zrobiłam też z sera żółtego i oliwki...niestety, mam dość ograniczone składniki.... Potem do zagrychy będą jeszcze pieczarki marynowane i ogóraski Byle wódka zimna będzie fiesta.gif

oto moje koreczko zawsze robilem na ananasie fajnie to wyglada
    dobrze smakuje w takich zakaskach suszony pomidor,czosnek marynowany,oliwki,ser kozi,feta,mozzarella itd itp:>
    Attached Images Attached Images

miczas to jest do ananasa powbijane? Fajnie to wygląda, jak ananasek stoi.

Jak mam w planie większą ilość koreczków, to przygotowuję sobie produkty i potem nabijam według uznania- niektóre z samą wędliną- robię z plasterka szyneczki żagiel.
    niektóre bezmięsne- ogórek, pieczarka, ser mozarella- kulka.
    Można fajnie powymyślać i stworzyć do kupy całe menu z tego.
    Na przykład podać coś na czipsie, albo makaron wykorzystać...

krilady.
    Guest
    Generalnie koreczki dają pole do popisu, ale też dobrze wiedzieć co się ze sobą smakowo fajnie łączy Na tej imprezie śledziowe zeszły od razu

tak do ananasa powbijane super to wyglada i zaskakuje gosci POLECAM!
    Ostatnio edytowane przez miczas ; 30-11-2011 o 17:42

Uprawnienia