Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 108 z 108

Temat: Ciucholandy...

Jakoś nie mam przekonania do ciucholandów, wolę dołożyć parę groszy i mieć pewny firmowy materiał

Cytat Napisał kezarpl Zobacz post
    Jakoś nie mam przekonania do ciucholandów, wolę dołożyć parę groszy i mieć pewny firmowy materiał
    pewny i firmowy masz właśnie w ciuchu
    Jestem zlepkiem ogromnej liczby atomów, zawierającym w sobie niezliczone możliwości.

dokładnie, w ciuszkach masz pożądne firmowe rzeczy często nawet z metkami (oczywiście trzeba poświęcić trochę czasu), nie ma porównania z naszymi firmówkami, które po kilku praniach nadają sie na chasiok
    "Ten nie robi błędów kto nic nie robi a największym błędem jest nic nie robić"

https://www.youtube.com/watch?v=7-u3zIfrJoc

ja lubię używki, są rzadko spotykane, materiał zazwyczaj dobry, w szmatexach idzie sie szałowo ubrac ino czas trzeba mieć...
    ja mam większość rzeczy używanych i te się lepiej trzymią niż nówki nie raz

na firmowki nowe mnie nie stać a szajs materiały mogę se na szmaty przeznaczyć

tak samo dziecku dużo używek kupuje

w używkach same oryginały można kupić,za grosze ,które sa warte nawet z kilka stówek
    czasem lepiej ,czasem gorzej...

Cytat Napisał kochana Zobacz post
    Ja też coś kojarzę, że tam już coś bylo. Chodzi o ten sklep na rogu?
    Nie,to nie ten na rogu(z tego co wiem, to tego już nie ma). Ella fashion jest obok fryzjera jak się skręca z Frysztackiej na Hażlaską. Kiedyś był tam sklep zoologiczny bodajże.

Cytat Napisał kezarpl Zobacz post
    A ja się właśnie na tych "pewnych, firmowych" ubraniach zawodzę. Idzie człowiek do sklepu, wydaje 80 zł. na bluzkę na wielkie wyjścia, a ona po pół roku nadaje się tylko do chodzenia po domu.

Uprawnienia