Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 108 z 108 PierwszyPierwszy ... 85898106107108
Pokaż wyniki od 1,071 do 1,078 z 1078

Temat: Życzenia :)

Na szczęście nie każdy.
    Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

Dyszolku, ja Ci życzę zeby żona (jeśli masz) pisanki ładne wyskrobala na jajeczkach, Ty sikawką posikol dla uciechy, dziecioczki (jesli masz) żółtego kurczaczka zlapały i zajaca, żebyś taki nerwowy nie był bo złość przecież piękności szkodzi. Życzę Ci jeszcze wiecej poczucia humoru, sloneczka i optymizmu. I oczywiacie niech Ci Zmartwychwstanie Jezusa przyniesie wiele łask, bo Ci trzeba.

Życzy: Krzaczek

Osoba fałszywa składa fałszywe życzenia. Nie przyjmuję ich. Poszukaj sobie podobnych i wtedy sobie składajcie
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

znów się droczysz. Figlarny jesteś!

Noo
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Serwus mamy.
    Wszystkim mamusiom Dużo zdrowia i...

Przyłączam się do życzeń. Wszystkiego najlepszego wszystkim mamusiom
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Dziękujemy!

Uprawnienia