Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Co można podawać w chlebie?

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Znalazłam ten nadziewany chleb, to się nazywa muffelletta i było to w programie -ulubione potrawy Rachell na TVN Style. Jak znajdę filmik to wkleję

---------- Post dodany o 18:06 ---------- Poprzedni post dodany o 17:42 ----------

Mam. Wprawdzie nie z tego programu ale bardzo podobne

http://thingswemake.wordpress.com/20...03/muffaletta/

Muffaletta

.
    Ostatnio edytowane przez Iwi ; 02-12-2011 o 16:52

Apetycznie wygląda

krilady.
    Guest
    Ale jak to zjeść?
    Ostatnio edytowane przez krilady. ; 02-12-2011 o 17:19

Cytat Napisał Asiandra88 Zobacz post
    W Skoczowie w piekarni ROMBA też są takie chlebki. Słyszałam kiedyś że dobrze jest wysmarować je białkiem w środku i włożyć na moment do rozgrzanego piekarnika żeby nie przeciekły, chociaż i bez tego nie przeciekają , a przynajmniej mnie nic takiego się nie przytrafiło.
    A gdzie jest Romba, bo jakoś nie kojarzę?
    A chleb daje się do piekarnika, bo robi się mu wtedy super chrupiąca skórka i jest cieplutki

A ten nadziewany to aż się chce skosztować

Romba jest na Słonecznej przy osiedlu. A co do tego nadziewanego " Muffaletta " to radziłabym ująć rukoli bo daje gorzki posmak.
    Ostatnio edytowane przez Asiandra88 ; 06-12-2011 o 22:35

Zrobiłam dziś kwaśnicę w chlebie, który kupiłam w wymienionej już tutaj piekarni Bethlejem. Chleb podgrzałam w piekarniku aby skórka stała się chrupiąca a środek wysmarowałam białkiem. Smakowało wszystkim, więc danie - chleb - uważam za udany i wart polecenia

Uprawnienia