Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67

Temat: Wymarzony prezent dla mężczyzny

Dobrym prezentem jest maszynka do golenia, w przedziale do 150-200 zł można już kupić całkiem porządną. Każdy facet będzie zadowolony
    prosimy nie spamować...

To zależy od sytuacji. W zeszłym roku dostałem od żony wiertarkę Celmy. Na etapie generalnego remontu nie mieliśmy środków na cokolwiek innego, niż praktyczne rzeczy. Gdyby kupiła mi cokolwiek innego to pewnie byłaby wojna. To mamy już za sobą, mieszkanko już dawno gotowe ;-)

Skoczów
    Wpisów
    18
    no jak Mu się przyda to pewnie, że fajny prezent ...choć chopy to raczej do toreb nie przywiązują wagi ...przynajmniej w takim stopniu jak dziewczyny

musimy się uczyć siebie na wzajem cały czas
    ...forever young...World is not enough...open your mind ... ZUMBA!

czeluściach foruma
    Spamiarze - reklamiarze?

A przy okazji tematu to może jaki audiobook? mój by się na pewno ucieszył przynajmniej na tę obecną chwilę

W motoprezent.pl mają największą w Polsce flotę praktycznie najszybszych samochodów świata, a w tym Ferrari California, Porsche Turbo, Nissan GTR. Z instruktorem przy sobie można pociągnąć na maksa, bez żadnych przeszkód technicznych.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał seret Zobacz post
    ..... Ferrari California, Porsche Turbo, Nissan GTR. Z instruktorem przy sobie można pociągnąć na maksa, bez żadnych przeszkód ......
    To co proponujesz na prezent.....super auto, czy instruktora do "pociągnięcia" ?
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

No właśnie, kolega seret chyba nie zrozumiał, że prezent ma być dla faceta a nie dla instruktora hehe

Uprawnienia