Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67

Temat: Wymarzony prezent dla mężczyzny

U mnie standard woda po goleniu typu Brutal
    ale nie wyobrażam sobie dostać kwiatów

może kaktus ?

Cytat Napisał Iwi Zobacz post

Ale to takie nie świąteczne.....
    Coś ty...
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

krilady.
    Guest
    Hehe, dla Ciebie świąteczne? Ojej.... Ale tym bardziej zocne

---------- Post dodany o 00:17 ---------- Poprzedni post dodany o 00:16 ----------

A ja w zeszłym roku mojemu kupiłam skrzynie na narzędzia..... i też się cieszył

No panowie, czemu nie piszecie?
    Przeprowadzono badania, podczas których grupie pań i grupie panów przedstawiono anonse towarzyskie do oceny. I tak: kobiety miały ocenić damskie ogłoszenia pod względem ich atrakcyjności dla mężczyzn. Słowem, miały powiedzieć, czy dany anons spodoba się panom. U panów sytuacja analogicza- mieli ocenić męskie ogłoszenia. I okazało się, że faceci w tym zadaniu okazali się o niebo lepsi od pań. Nie pamiętam, jak to wychodziło procentowo, ale panowie w większości wiedzieli, czy dany anons spodoba się damom. Babki natomiast najczęściej nie trafiały ze swoimi ocenami. Wysnuto wniosek z tego, że najlepszy anons dla kobiety napisze mężczyzna, ale odwrotnie- broń Boże!
    Ja może pójdę dalej i stwierdzę, że opierając się na tym doświadczeniu, okazuje się, że znacie nas lepiej niż my Was? A to może dlatego, że potrafimy komunikować nasze potrzeby? Patrzcie na liczbę odpowiedzi w tych dwóch tematach, chociażby...
    Więc jak chcecie idealny prezent, to gadajcie!

Cytat Napisał marcinkoz2910 Zobacz post

Jeśli lubi majsterkować to na pewno jakaś zabawka do garażu nie zawsze musi to być coś dużego wystarczy popatrzeć co lubi robić i wyszukiwarka znajdzie osprzęt do tego hobby
    A mój lubi wspinaczkę i jazdę na rowerze górskim ale już cały sprzęt i osprzęt ma, to co mam mu kupić?

krilady.
    Guest
    ...może wejściówkę na ściankę?

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    ...może wejściówkę na ściankę?
    To jest jakiś pomysł i nawet byłam popytać w Cieszynie ale mają jakieś dziwne zasady tam :/

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    artykulik taki znalazłam
    http://www.styl.pl/raport-piekne-boz...czy,nId,421381

może pomoże?
    Ostatnio edytowane przez Iwi ; 15-12-2011 o 15:30

Uprawnienia